Aktuality

Muži A: Prohru jsme si nezasloužili

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

SK Dolní Chabry – Modřany

V posledním kole jsme vycestovali do Chaber, které aspirují na postup do přeboru. Na těžkém terénu se od úvodních minut lépe pohybovali domácí, kteří se rychlými kolmicemi do křídel snažili dostat co nejrychleji k ohrožení naší branky. K jejímu vážnému ohrožení se ovšem nedostávali. My na druhé straně hrozili z rychlých protiútoků, nicméně stejně jako domácí jsme příliš nebezpeční nebyli. Všechny naše střely postrádaly přesnost i razanci, a když už si našly cestu mezi 3 tyče, tak bezpečně skončily v náručí domácího brankáře. S ohledem na kluzký terén diváci viděli i několik ostřejších zákroků na obou stranách oceněných žlutou kartou.

V druhé půli se hra nezměnila. Domácí byli více na balonu, kdežto my více hrozili. Stejně jako v první půli bezúspěšně. V 67. minutě rozhodčí vyloučil Petra Mlejnka po druhé žluté kartě za souboj, kterých bylo v zápase nespočet a dost tím ovlivnil zápas. My jsme však neskládali zbraně a dál zahazovali šance. Těsně před koncem rozhodčí vyrovnal síly na hřišti, když také domácí stoper uviděl druhou žlutou kartu, za zákrok, který ani nebyl faul. Když už to vypadalo, že se oba týmy rozloučí s podzimní částí bezgólovou remízou se k nám štěstíčko otočilo zády. Po zablokovaném posledním trestňáku domácích se ke skákavému balonu na hranici velkého vápna u brankové čáry přihrnul domácí hráč. Při pokusu o centr před bránu podklouzl a trefil balon pro nás tak nešťastně, že zapadl na zadní tyčpřesně za háčky. Bezprostředně po rozehrání rozhodčí odpískal konec zápasu.

Obě strany se shodly, že šlo o remízový zápas, ve kterém byli domácí ti šťastnější. Nyní si od fotbalu na pár týdnů odpočineme a v půli ledna začne zimní příprava, aby jaro bylo alespoň stejně úspěšné, jako tento podzim.

SK Dolní Chabry – Modřany 1:0 (0:0)

Sestava: Voska – Skalický, Vošta, Mlejnek, Pravenec –Šatný, M. Šídlo – Trajanov, Pánek (63. Dorazil), Martinák (73. Prokopec) – Kropelnický

Žluté karty: M. Šídlo, Mlejnek, Trajanov, Šatný

Červené karty: 67. Mlejnek

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search