Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

TJ Slavoj Suchdol - SK Modřany B

Sedm kulí v Suchdole výhra pro Modřany

Po dvou porážkách v řadě muselo Modřanské béčko stůj, co stůj zabrat. V utkání na severu Prahy v Suchdole se to i přes četné absence, mezi kterými byl i trenér Vodrážka, povedlo. Při výhře 7:0 byli hráči rezervy v pozici Arsenalu, Suchdol pak působil dojmem Slavie, která právě Londý před lety tahala míč ze své branky také hned sedmkrát.

Ale pojďme pěkně popořádku. V sestavě došlo k několika vynuceným změnám. Vzadu výrazně svými centimetry i kilogramy vzbuzoval respekt Vladislav Líkař, na levý kraj zálohy si stoupla uzdravená posila z Áčka Lukáš Prokopec, středu zálohy dodal tolik potřebnou rychlost Martin Fulka a vepředu operovala dvojice Honza Huk – Viktor Poberezhnyi.

Domácí se na Modřany od začátku zkoušeli tlačit, ale nechávali tím pádem řadu volných míst v obraně. Toho tým z jihu Prahy využíval k rychlým kontrům. Po jednom z nich Marek Tichý na kraji vápna místo očekávaného centru napřáhl a tvrdou křížnou střelou nedal brankáři šanci. A o pár minut později už to bylo 2:0, když Huk prudkým centrem před branku našel Poberezhnyiho.

Za stavu, který odpovídal klasické Csaplárově pasti se tak šlo do kabin. Kdo ale čekal ve druhé půli drama, musel být zklamán. Ano, branky přibývaly, ale výhradně do domácí sítě. Již po pěti minutách zvýšil na tříbrankový rozdíl po rychlé kombinaci s Fulkou ve středu hřiště přehozením gólmana Leo Marku. Následně předskočil u bližší tyče domácího obránce Huk a bylo to 4:0.

Od té chvíle už to byla spíše exhibice než lítý boj. Poberezhnyi dalšími dvěma brankami zkompletoval hattrick a nebýt neuznaného gólu po sporném ofsajdu, podařil by se podobný kousek i druhému útočníkovi Hukovi. Konečný stav se tak zastavil na sedmi brankách a mohlo jich být více. Modřany předvedly po delší době výborný výkon, je však třeba vzít v potaz, že soupeř naopak hrál vyloženě špatně.

Příští kolo bude kvůli vládním koronavirovým opatřením na dlouhou dobu poslední. Modřany čeká doma v neděli střešovické Céčko. Pro udržení kontaktu s čelem tabulky neexistuje jiná varianta než vítězství.

TJ Slavoj Suchdol - SK Modřany B 0:7 (0:2)

Sestava: Měchura - Málek, Orság, Líkař, Kukla - Fulka, Marku, Tichý ( 76. Štyndl ), Prokopec ( 46. Přibyl ) - Poberezhnyi, Huk

Branky: Tichý, 3x Poberezhnyi, 2x Huk, Marku