Aktuality

Mladší přípravka: Se Zbraslaví na dvě hřiště

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

I se Zbraslaví se nám podařilo domluvit si utkání na dvě hřiště, takže hlavním pozitivem opět je, že jsme si všichni pořádně zahráli.

Na prvním hřišti se navíc hrál naprosto vyrovnaný zápas, takový, který nám dá do další práce nejvíc. Od minulého zápasu jsme se zlepšili výrazně v rozehrávce od brankáře (i když se hrálo na hodně úzkém hřišti). Nečekali jsme, rychle rozehrávali a několikrát se nám i přes kluky v bráně (vystřídali se tam tři) povedlo otočit hru. I proto jsme měli více hry a byli víc na míči než soupeř. Některé naše akce byly skutečně vydařené a to jak individuální, tak týmové. Bohužel nám hlavně v prvních třech čtvrtinách chyběl větší hlad po gólech a „drajv“ před bránou. Občas jsme navíc trochu naivně nechávali za svými zády jednoho z útočníků Zbraslavi. Hodně soupeřových gólů padlo z rychlých protiútoků.

Nejpovedenější určitě byla posledních čtvrtina, kdy jsme nastříleli šest gólů. Některé z nich opravdu pěkné po krásných přesných střelách. Je trochu škoda, že jsme se takhle zvedli až ke konci – určitě jsme vyhrát mohli, troufnu si říct, že jsme byli v zápase fotbalovější než Zbraslav. Na závěr ještě třeba pochválit rodiče. Skvěle kluky povzbuzovali a měli velkou radost z gólů – přesně tak, jak to má vypadat!

Na druhém hřišti jsme se bohužel tentokrát setkali se soupeřem aktivnějším, pohyblivějším, techničtějším a v neposlední řadě o něco fyzicky větším. Byly fáze zápasu, kdy jsme se mu aktivitou dokázali vyrovnat, nicméně určitý rozhled ve hře nám ještě pořád občas chybí. Nejvíc se nám paradoxně vydařila taky čtvrtá čtvrtina, kdy jsme se zaslouženě dočkali jednoho gólu. Ale rychlost, síla, prostorové vnímání hřiště měla bohužel Zbraslav jednoduše lepší a tak nám nastřílela spoustu gólů. Určitě se ale s rostoucími zkušenostmi budeme všichni zlepšovat.

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search