Aktuality

Mladší žáci: Z Královic vezeme tři body

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

TJ Sokol Královice - SK Modřany

Tentokrát naši kluci zavítali do TJ Sokol Královice, kde se utkali s neznámým soupeřem a během zápasu se ukázalo, že i s velice nevyzpytatelným. I když utkání začalo v poklidném tempu, již ve 3. minutě rozjásal naše skvělé fanoušky svou nenápadnou střelou z dálky Bobo Zahradníček.

To klukům dodalo patřičný klid, dobře kombinovali a výborně vycházeli ze zapezpečené obrany, kterou vedl vynikající Martin Šajny Saynoha, ke kterému se pak svými výkony přidávali i ostatní hráči, což přinášelo další obrovské šance a jednu z nich ve 24. minutě proměnil Péťa Mrózek a dal tak podobu 1. poločasu 0:2 z pohledu domácích. Královičtí hráči sice byli nebezpeční, ale když už se dostali k brance, vše jim překazil skvělý a pohotový brankář Tomáš Lichtenberg. Ve druhém poločasu se obraz hry nezměnil, naši kluci dál skvěle bojovali a kombinovali, často stříleli a tlačili se důrazně do brankoviště domácích, čehož využil ve 38. minutě svou první soutěžní brankou za SK Modřany Tomáš H., který svým důrazem a hlavně rychlostí platil na obránce domácích. Domácí tým vynikal individualitami, bojoval, ale bez efektu. Naši kluci byli v pohybu s míčem i bez jasně lepší, čehož kombinací ze středu hřiště ve 45. minutě využil Tadík Hrouda ( 0:4 ), který v utkání jasně ovládl střed pole a s nováčkem v sestavě Jakubem Chvalem zařídili další dvě branky, nejprve Jakub zakončoval po narážečkách Tadík - Naty Bauer ( 0:5 ) a poté po Tadíkovo přihrávce sám vzal zodpovědnost na sebe a krásnou individuální akcí až do prázdné branky zvýšil na 0:6. Domácí se snažili tlačit, měli šance, bojovali, ale bez úspěchu. Našim klukům stoupalo sebevědomí čím dál více, což prokázal neskutečným průnikem snad přes celé hřiště a několika hráčů Šajny, který zvyšoval v 54. minutě na 0:7. V závěru zápasu měli naši kluci v hlavách vítězství, méně se koncetrovali, z čehož plynuly zbytečné chyby a nechali domácí snížit na 2:7, což byl konečný výsledek. Obě branky vstřelil Jakub Vaňha. Ode mě je to vše, jen na závěr bych rád poděkoval všem hráčům za výborný a fotbalový výkon a v neposlední řadě našim skvělým fanouškům, kteří byli opravdu slyšet, snad až k nám, do Modřan.

Tj Sokol Královice - SK Modřany 2:7 (0:2)

Sestava: Bísek - Bauer, Csuba, Tomáš H., Hrouda, Kacbuda, Langšádl, Lichtenberg, Mrózek, Shaynoha, Zahradníček

Náhradníci: Chval, Martin H., Linha