Aktuality

Muži A: Bezbranková remíza

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

SK Čechie Smíchov – SK Modřany

Sobotní utkání na půdě Čechie Smíchov bylo kvůli nezpůsobilé hrací ploše odloženo, a tak jsme se utkali až ve středu od 20h na umělce Aritmy. Umělé osvětlení a déšť vytvořily pro oba týmy nezvyklé a náročné podmínky a na předváděné hře obou týmů to bylo znát.

Ve hře převládaly nepřesnosti, díky nimž vznikaly šance na obou stranách. První si vytvořili hráči „domácí“ Čechie, když po centru z levé strany hlavičkoval těsně vedle osamocený útočník. My na druhé straně zahrozili pokusem Lukáše Skalického po odraženém centru z levé strany. O chvíli později rozezvonil tyč domácí branky Luboš Martinák, jehož lavičce scházely centimetry. Čechie hrozila především po průnicích z levé strany, avšak Vaška Měchuru, který nahradil distancovaného Ondru Vosku, nikterak vážně neohrozila. Za zmínku z první půle ještě stojí herecké představení smíchovského útočníka Grunda, který vyměnil samostatný únik na naši branku za naprosto teatrální pád, když mezi ním a Martinem Voštou bylo dobrého půl metru. Sudí k našemu překvapení neudělil jasnou žlutou kartu, čímž tomuto simulantovi umožnil utkání dohrát.

V druhé půli se začalo přitvrzovat. Hra se rozkouskovalaa šancí příliš nebylo. Smíchov těžil z rychlostních dispozic svých hráčů, což vedlo k několika nebezpečným pasům do našeho vápna, který jím naštěstí vždy prošly bez povšimnutí všech přítomných. My jsme mohli překlopit skóre na svou stranu zhruba 10 minut před koncem. Luboš Martinák vysunul do vápna Honzu Pánka, který tísněn skluzujícím stoperem zakončoval levačkou slabě. V posledních minutách jsme soupeře zmáčkli díky řadě standardních situací. Bohužel žádná se neujala, a tak si oba týmy odvážejí z Aritmy spravedlivý bod.

SK Čechie Smíchov – SK Modřany 0:0

Sestava: Měchura – Skalický, Vošta, Mlejnek, Srp – M. Šídlo, Kukla (66. Pánek) – Beko, Martinák, Kratochvíl(72. Trajanov) – Kropelnický

ŽK: Vošta, Kukla

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search