Aktuality

Muži A: Bod s lídrem tabulky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

SK Modřany - ABC Braník 

V 10. kole k nám na domácí půdu zavítal první Braník, který se navíc před utkáním pyšnil sérií šesti výher v řadě. V samotném zápase se nám dobře podařilo eliminovat soupeřovi silné stránky, nicméně ani náš přechod do útoku a řešení okolo vápna příliš nebezpečí nepřineslo.

V prvním poločase jsme byli gólu o něco blíže – především po jednom autovém vhazování, kdy musel propadlý míč z brankové čáry vykopávat jeden z obránců. Po pěkné akci z pravé stranystřílel Jirka Kratochvíl, bohužel jeho rána trefila pozadí Lukáše Skalického. A neujala se ani hlavička Luboše Martináka, na kterou stačil dosáhnout vysoký brankář. Hosté zahrozili jen dvakrát – hlavičkou přímo do náruče Ondry Vosky a střelou z úhlu, která ale šla několik metrů vedle.

Obraz hry se po přestávce příliš nezměnil. Braník byl fotbalovější, oproti tomu jsme my ale působili nebezpečnějším dojmem. To se bohužel nepotvrdilo po hodině hry, kdy se z přímého kopu trefil Tomáš Platil. Nešlo přitom o nejpovedenější pokus. Naštěstí nás inkasovaný gól nepoložil a vyrovnat se nám podařilo do deseti minut. Centr Tomáše Pravence si našel Petr Mlejnek a hlavou ho poslal za záda vyběhlého brankáře.

Vyrovnání nás vybudilo ke krátkému tlaku, ze kterého bohužel žádná vyložená šance nebyla. Nejblíže k ní byl Marek Kropelnický, ale pokus z jeho oblíbené pozice na hranici vápna stačila včas zablokovat obrana. Ke konci, kdy už nám začaly docházet síly, naopak zatlačil Braník, ale ani hosté se do vyložené příležitosti nedostali. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou.

SK Modřany - ABC Braník 1:1 (0:0)

Sestava: Voska – Skalický, Vošta, Pravenec, Mlejnek  – M. Šídlo, Kukla (61. Srp) – Beko (72. Prokopec), Martinák (59. Trajanov), Kratochvíl – Kropelnický

ŽK: M. Šídlo

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search