Aktuality

Muži A: Bod ze Zlíchova

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

FK Zlíchov – SK Modřany

První venkovní utkání sezóny nás tradičně zavádí do neoblíbeného prostředí na Zlíchov. Zápas podle toho také začal. Aktivitou na straně domácích, kteří více drželi balon a měli územní převahu. Tu už ve 13. minutě přetavili v úvodní gól, když domácí využili samostatný únik po zaváhání Jirky Dorazila.

O pár minut mohlo být ještě hůř když domácí hráč trefil hlavou břevno. Naši největší šanci prvního poločasu nám soupeř daroval sám chybou v rozehrávce. Brankář domácích si spletl Honzu Pánka se spoluhráčem a adresoval mu přihrávku na střed hřiště. Vše se snažil zachránit rychlým výběhem. Honza udělal brankáři kličku a jeho střelu do odkryté svatyně vytáhl skokem domácí stoper. Tradičně jsme měli několik standardek, ale ty nic zajímavého nepřinesly.
O přestávce jsme v kabině dostali od trenéra zasloužený fén, který spolu s rovnou trojnásobným střídáním přinesl tlak, z nějž jsme hned vyrovnali. Luboš Martinák nacentroval z pravé strany, Martin Fulka z první vracel před bránu, kde byl nejdůraznější David Trajanov. Branka nás dostala nahoru a my pokračovali v útočení. Náš tlak i celé utkání ovlivnila 68. minuta. Pan rozhodčí, který pískal šíleně na obě strany, vyhodnotil lehkou strkanici uprostřed hřiště jako natolik závažnou, že se do sprch poroučel, jak David Trajanov, tak domácí hráč. Od té chvíle byla hra rozkouskovaná a jen se to mlelo. Přesto jsme mohli brát 3 body my. Marek Kropelnický zpoza vápna orazítkoval tyč po dobrém zákroku domácího brankáře. Velkou šanci měl v závěru po střele Marka Kropelnického Honza Pánek, ale po nepřesném zpracování balonu nezakončil, a při pokusu o lepší pozici pro zakončení jej obránci obrali o balon. Domácí hrozili spíše z brejkových situací po křídlech, ale k vážnějšímu ohrožení brány se také nedostali. Zápas proto skončil zaslouženou remízou.

FK Zlíchov – SK Modřany 1:1 (1:0)

Branka: 47. Trajanov

Sestava: Voska – Skalický, Mlejnek, Dorazil (46. Trajanov), Pravenec – Šatný, Vošta – Tomeček (46. Fulka) Pánek, Martinák – Kratochvíl (46. Kropelnický)

Žluté karty: Pravenec, Skalický, Šatný

Červené karty: Trajanov

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search