Aktuality

Muži A: Dobrý bod ze Střešovic

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

SK Střešovice 1911 – SK Modřany

V krásném sobotním dopoledni jsme zajížděli na půdu Střešovic. Výsledky soupeřů z minulého kola nám zajistili definitivní záchranu v soutěži, a tak se dal očekávat otevřený fotbal z obou stran. Po oslavách výročí 100 let od založení našeho klubu jsme pro tentokrát počítali ztráty jak ze zdravotních, tak pracovních důvodů.

Domácí od úvodu zápasu drželi míč, kombinovali ve středu pole a zkoušeli překonat naši obranu rychlými záběhy do křídel, odkud posílali do vápna nebezpečné centry. My jsme se více snažili držet blok a hrozit z protiútoků. Několik šancí se urodilo, leč pokaždé jsme v zakončení minuli zařízení. Střešovice na druhé straně orazítkovali pravou tyč Ondry Vosky pěknou střelou z hranice 25 metrů. Naši největší příležitost v prvním poločase měl Honza Pánek, ke kterému propadla zblokovaná hlavička Jirky Šídla po skvělém rohu Martina Vošty. Honzovu dorážku ze skluzu dokázali domácí obránci dopravit do bezpečí. Těsně před poločasem domácí dostali možnost kopat penaltu. Honza Bažant při snaze zabránit obhození domácího křídelníkalehce zasáhl míč rukou a rozhodčí velmi přísně zadul do píšťalky. Domácí hráč byl neomylný a poslal Střešovicedo vedení.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a hned si připravili několik standardních situací. Z té poslední přišla penalta také pro nás také po ruce bránícího hráče ve vápně. Při absenci obvyklých exekutorů se jí ujal Honza Pánek a po své pravé ruce bezpečně proměnil. Domácí inkasovaný gól značně rozhodil. Oproti prvnímu poločasu značně chybovali, díky čemuž jsme se dostali do několika slibných šancí po brejcích. Navíc naše obrana pracovala bezchybně. Těsně před koncem mohl rozhodnout opět Honza Pánek, který se dostal do zakončení díky neskutečné práci našeho „ironmana“ Kuby Marka ve středu pole. Jeho střelu na přední tyč vytěsnil brankář na roh. Další větší šance už zápas nepřinesl, a tak si spokojeni odvážíme bod. Přestože domácí měli převahu na míči, tak si oba týmy vytvořili slibné šance, a proto je dělba bodů zasloužená.

SK Střešovice 1911 – SK Modřany 1:1 (1:0)

Branka: 51. Pánek z pen.

Sestava: Voska – Tomeček, J. Šídlo, Hovorka, Šatný –Vošta, Marek – P. Hoskovec (M. Hoskovec), Pánek, Bažant (92. Marki) – Šťastný (82. Krejcar)

ŽK: Bažant, Šatný, Šídlo

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search