Aktuality

Muži A: Domácí prohra s Lokádou

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

SK Modřany – FK Loko Vltavín „B“

Z důvodu chystaných oslav stoletého výročí našeho klubu jsme zápas 26. kola proti rezervě Lokády předehrávali už ve čtvrtek.

Do zápasu jsme nemohli vstoupit lépe, protože hned ve 3. minutě odvrátil nákop hostů Tomáš Pravenec na Honzu Pánka, který z jedničky vysunul do samostatného úniku Marka Kropelnického a ten se v podobných situacích nemýlí. Soupeř byl zaskočený naším tlakem a tak jsme v 10. minutě vedli o dvě branky, když si ve skrumáži před brankou nejdůrazněji počínal Luboš Martinák. Zanedlouho bylo sníženo, když se po uklouznutí Jirky Šídla a následném faulu nefaulu Tomáše Pravence pískala penalta, kterou hostující útočník s přehledem proměnil. Ofenzivní fotbal nahoru dolu pokračoval a ve čtvrtině zápasu se začínalo opět od nuly, neboť hosté vyrovnali díky hlavičce po přesném centru.Do přestávky si oba týmy vytvořily slibné šance a diváky musel zápas bavit.

Druhá půle se nesla v podobném duchu jako ta první. Hned zkraje jsme mohli jít do vedení po několika slepených standardních situacích. Hosté při poslední z nich zahráli rukou a pískala se penalta i pro nás. Marek Kropelnický opět nezaváhal a uklidil merunu k tyči. Soupeř však neskládal zbraně a o minutu později bylo znovu srovnáno. Tentokrát naše obrana nezvládla náběh hráče z druhé vlny na centr, který nedal Ondrovi Voskoviv bráně šanci. Hosté od té chvíle získávali větší převahu zejména ve středu pole a začali nás přehrávat. V 75. minutě nás vykombinovali na pravé straně a poprvé v utkání šli do vedení. My jsme postupně posílali víc hráčů nahoru, kvůli čemuž se otvíralo stále více prostorů pro hostující hráče. Ti nakonec ještě dvakrát využili své šance a jako první nás v jarní části sezony připravili o všechny body na našem hřišti.

SK Modřany – FK Loko Vltavín „B“ 3:6 (2:2)

Branky: 3. Kropelnický, 10. Martinák, 60. Kropelnickýz pen.

Sestava: Voska – Šatný, J. Šídlo, Hovorka, Pravenec –Vošta, Marek (46. Bažant) – Tomeček, Pánek (71. Hoskovec), Martinák (82. Tsyliev) – Kropelnický

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2019

Search