Muži A: Důležité tři body

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

SK Modřany – FC Přední Kopanina

Ve třetím domácím zápase v řadě jsme v tradičním sobotním čase přivítali rezervu Přední Kopaniny. Do zápasu jsme stejně jako v minulých zápasech vstoupili aktivně a vytvářeli si nebezpečné příležitosti. Zhruba po třech minutách se do slibné šance dostal Jirka Kratochvíl, jehož střelu hostující brankář vyrazil k Honzovi Pánkovi, jehož dorážku do poloodkryté branky zastavil obětavým zákrokem jeden z obránců.

V 8. minutě jsme se už radovali. Odražený trestňák si na hranici vápna našel Honza Pánek a do jeho nástřelu strčil šikovně nohu Luboš Martinák, čímž balon šikovně nasměřoval přesně k tyči. O 11 minut později se náš náskok rozrostl o další branku, kterou můžeme směle považovat za jednu z nejhezčích za poslední roky. Akce začala u Ondry Vosky a následně pokračovala kombinací po ose Vošta, Rýdl, Pánek, Kratochvíl, Prokopec a na penaltě zakončující Luboš Martinák – 2:0. Po vstřelení druhé branky se opět ukázalo, že nám takové vedení nesvědčí. Polevili jsme v aktivitě i důrazu v soubojích, čehož soupeř během deseti minut využil a po dvou pěkných brejkových akcích vyrovnal.

Do druhé půle jsme šli s cílem hrát po zemi jako prvních 20 minut, i za cenu toho, že soupeře pustíme do dalších úniků. Přestože jsme v rozehrávce pochopitelně několik chyb udělali, ze kterých soupeř měl šance, tak se zápas odehrával v naší režii a gól visel ve vzduchu. S přibývajícím časem šance přicházely, avšak bez gólového efektu. Vždy nám kousek chyběl. Naštěstí ne v 87. minutě. Naši vítěznou akci začal vyhraným soubojem na půlce Petr Šatný. Následně si Honza Pánek narazil balon s Davidem Trajanovem a vysunul do šance mezi stopery Jirku Kratochvíla. Ten svoji obávanou střelu levačkou otřel o nohu na poslední chvíli zasahujícího obránce tak umě, že ladně protančila kolem bezmocného brankáře hostí až do sítě. V posledních minutách poslali hosté všechny své síly do útoku. Naštěstí jsme tlaku odolali a připsali si další důležité 3 body do tabulky.

V dalším kole změříme síly s ve výborné formě hrajícím Zlíchovem, tak nás přijeďte podpořit. 10:15 výkop na Zlíchově.

SK Modřany– FC Přední Kopanina 3:2 (2:2)

Branka SKM: 8. a 19. Martinák, 87. Kratochvíl

Sestava: Voska – Hoskovec, Skalický, Vošta, Šatný – Rýdl(81. Hovorka), Pánek – Beko (63. Trajanov), Kratochvíl (90. Pravenec), Prokopec – Martinák (78. Tomeček)

Žluté karty: Trajanov, Šatný