Aktuality

Muži A: Jedeme na vítězné vlně

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

ABC Braník „B“ – SK Modřany

Ve 25. kole jsme vycestovali do nedalekého Braníkak souboji s tamním B-týmem. Značných změn doznala naše obrana, neboť oproti minulému zápasu nám vypadly oba kraje. Obvykle bývají úvody zápasů naší silnou stránkou, jenomže tentokrát jsme od úvodu tahali za kratší konec.

Domácí na nás vlétli a v první desetiminutovce si vytvořili několik šancí, z nichž dokázali proměnit jednu a zaslouženě vedli.Okolo 20. minuty se hra vyrovnala a přicházely naše šance. Nejprve pálil nebezpečně Marek Kropelnický zpoza šestnáctky těsně vedle. Potom se v k krátkém sledu dvakrát za sebou řítil na branku Luboš Martinák. Stíhán obránci však ani jednou přesně nemířil. V mezidobí nás několikrát podržel Ondra Voska. Zejména hlavička po rohu domácích byla velmi nebezpečná. Standardní situace nám také příliš nevycházely, a tak se šlo do kabin s jednogólovým vedením domácích.

Ve druhé půli jsme na soupeře vlétli a brzy srovnali krok díky Márovi Kropelnickému, který se ve vápně zasekávačkou zbavil obránce a tvrdou ranou k přední tyči nedal brankáři šanci. V 59. minutě šli domácí opět do vedení. Po nedůrazu naší obrany a sérii prohraných soubojů s přehledem využili přečíslení 2 na 1. Inkasovaná branka nás naštěstí nepoložila a opět jsme se tlačili za vyrovnáním. Marek Kropelnický se dostal do zakončení přes 2 obránce. Znovu zvolil razanci a pouze napálil na správném místě stojícího brankáře. V 76. minutě začala naše smrtící dvouminutovka. Honza Pánek po individuální akci přes několik bránících hráčů Braníkapředložil na malé vápno gólovou nabídku Markovi Tomečkovi, který neměl se zakončením problémy. Šťastného střelce ještě ve stejné minutě vystřídal Honza Bažant a hned se zapojil do obratu v utkání. V podstatě okamžitě po rozehrávce jsme získali balon. Přetažený centr Luboše Martináka na zadní tyči ve skluzu vrátil právě Honza Bažant na malé vápno, kde se nacházel Honza Pánek, který poslal naše barvy poprvé do vedení. Závěr utkání jsme s vypětím všech sil dohráli bez inkasované branky a slavíme vydřené třetí vítězství v řadě.  

ABC Braník „B“ – SK Modřany 2:3 (1:0)

Branky: 53. Kropelnický, 76. Tomeček, 78. Pánek

Sestava: Voska – P. Hoskovec, J. Šídlo, Hovorka, Tsyliev– Vošta, Marek – Tomeček (76. Bažant), Pánek, Martinák(94. Vodrážka) – Kropelnický (88. Huk)

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search