Aktuality

Muži A: Otočený zápas. I přes hodinu v oslabení.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

SK Modřany – 1999 Praha

Do zápasu jsme šli po dobrém výkonu na Aritmě posilnění o několik hráčů, takže jsme konečně měli silnou i početnoulavičku. Po třech zápasech bez výhry byl cílem jednoznačně zisk za tři body. Jenže úvod utkání tomu neodpovídal – prohrávali jsme souboje, nepodrželi míč vepředu a z fotbalu tak vznikla spíš taková plácaná. I přesto jsme mohli jít do vedení, ale Luboš Martinák hlavou trefil po jednom našich rohů jen tyč.

První trest přišel po necelých dvaceti minutách. Hostující Ondřej Blažek utekl po pravé straně a místo centru poslal míč rovnou na přední tyč do brány, a překvapil tak Ondru Vosku. Po půl hodině bylo ještě hůř. Další rychlý brejk z pravé strany se snažil rychlým výběhem vyřešit Ondra, ale byl z brány u míče později než útočník soupeře, ukázkově ho sestřelil a šel do šaten. Do branky tak poprvé v sezoně musel Vašek Měchura. Nám naštěstí červená karta paradoxně pomohla, probrala nás a začali jsme hrát lépe. Těsně před půlí dokonce obraně 1999 utekl Milan Šídlo, prvním pokusem o obhození brankáře trefil jen tyč, ale pak už mu nedělalo problém poslat míč z půl metru do sítě. Jen o minutu později dokonce mohl skórovat Marek Kropelnický, ale vysoký míč za obranu trefil nepřesně.

Na začátku druhé půle měla obrovskou šanci 99. Vašek neudržel centr a dorážku útočníka nejprve zastavil Martin Vošta a další pokus z opuštěné brány na poslední chvíli vykopl Petr Mlejnek. Po hodině hry se ale skóre přiklonilo na naši stranu. Před vápnem se k míči dostal Jirka Kratochvíl, krásně vyslal Milana Šídla a ten přidal svůj druhý gól v zápase. Naše aktivita pak pochopitelně ustala a soustředili jsme se hlavně na defenzivu, i když jsme postupem času mohli chodit do otevřené obrany do rychlých protiútoků. Po jednom z nichstřídající Matúš Beko z malého vápna překopl prázdnou bránu. Prosadil se až v 90. minutě Luboš Martinák, který si našel roh Martina Vošty a nekompromisně hlavou definitivně rozhodl. Závěrečnou tečku za zápasem pak udělal Lukáš Skalický, který po faulu na Matúše Beka proměnil penaltu. Výsledek zápasu neunesl hostující Štefánek a po kopnutí do jednoho z našich hráčů ještě viděl červenou kartu.

I přes nepříznivý vývoj zápasu jsme nakonec dokázali zaslouženě naplno bodovat. V tabulce jsme na šestém místě lehce odskočili středu tabulky. V sobotu nás čeká výjezd na hřiště jednoho z nováčků Čechii Smíchov. Tým s několika zahraničními hráči je zatím desátý, ale má jen o tři body méně než my. Chtělo by to proto konečně vyhrát i venku!

SK Modřany – 1999 Praha 4:1 (1:1)

Branky: 43. a 60. Šídlo M., 90. Martinák, 90.+2 Skalickýz pen.

Sestava: Voska – Skalický, Mlejnek, Vošta, Šatný – ŠídloM. (89. Bažant), Kukla (37. Měchura) – Trajanov (54. Beko), Martinák, Kratochvíl (75. Prokopec) – Kropelnický (86. Šídlo J.)

Žluté karty: Šídlo, Skalický, Šatný – Huz, Vejražka, Blažek, Kačena, Blažek

Červené karty: 33. Voska – 90.+3 Štefánek

Link na fotky ze zápasu

https://martinsali.rajce.idnes.cz/SK_Modrany_4-1_Praha_1999/

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search