Aktuality

Muži A: Po dobrém výkonu zasloužená odměna

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

SK Modřany – Olympia Radotín „B“

Po veledůležitém vítězství na půdě 1999 jsme v dalším kole hostili další mužstvo z horních příček tabulky – Radotín – a my jsme mu chtěli oplatit porážku z podzimního střetnutí.

Hned od úvodu jsme na soupeře vlétli s aktivní hrou a šance přicházely. Po sklepnutí Marka Kropelnickéhonebezpečně pálil Honza Pánek. O pár minut později se po hezké kombinační akci dostal za obranu Luboš Martinák, ale také pouze těsně minul. V další šanci nepřesně pálil z voleje Marek Kropelnický. Na druhé straně jednou zahrozil záložník Radotína, když v podstatě sám prošel celé hřiště a pálil jen do rukavic připraveného Ondry Vosky. Do poločasu se každý z naší útočné čtveřice dostal do šance, jenže nic z toho gólem neskončilo.

Druhá půle se nesla ve stejném duchu. Neustále jsme bušili na branku hostů. Překonat obranu Radotína se nám povedlo až v 73. minutě. Martin Vošta uplatnil svoje letité zkušenosti s prováděním kličky skrz. Protlačil se přes 4 hráče a posunul balon na Marka Kropelnického. Ten bez váhání poslal balon do vápna, kde Luboš Martinák prokázal obrovský hlad po gólech a merunu do brány doslova dotlačil. Ke konci zápasu i Radotín zvýšil svoji aktivitu a nechával daleko více prostoru ve své obraně. Dvě velké šance si připsal také Petr Hoskovec, ale úspěšný nebyl. Největší šance hostů přišla v 88. minutě. Po sérii zaváhaní našich hráčů se ocitl na malém vápně sám hostující hráč. Prudký centr narval pouze do břevna. Konečně také při nás stálo štěstí. Z okamžité akce na druhé straně se řítil sám na brankáře Marek Kropelnický a jelikož se ho hostující brankář bál, neměl Kropi problém si balon posunout a zpečetit naše vítězství.

Slavíme další zasloužené 3 body. Vytvořili jsme si hodně šancí a mohli vyhrát větším rozdílem. V příštím kole jedeme na půdu také zachraňujícího se Braníkaprodloužit naši sérii bez porážky.  

SK Modřany – Olympia Radotín „B“ 2:0 (0:0)

Branky: 73. Martinák, 88. Kropelnický

Sestava: Voska – Srp, Tsyliev, Hovorka, Pravenec –Vošta, Marek – Tomeček (72. Hoskovec), Pánek (77. Fulka), Martinák – Kropelnický

Žluté karty: Marek, Martinák

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search