Muži A: Poslední zápas sezóny

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

SK Modřany – SK Dolní Chabry

V posledním utkání sezóny jsme hostili druhý tým tabulky a jistého postupujícího do přeboru, tým Dolních Chaber. Na obou stranách šlo pouze o čest a tak byl od první minuty k vidění uvolněný fotbal se šancemi na obou stranách. Hosté v úvodu více drželi míč, ale šance jsme počítali my.

V jedné z nich se ocitl Filip Šťastný, když z vápna pálil do tyče. Poté se po centru z pravé strany dostal k zakončení na malém vápně Marek Kropelnický. Jeho oba pokusy narazily na gólmana hostí. Chvíli na to hosté využili nedorozumění v naší obraně a propadlý nákop útočník poslal obloučkem do naší sítě. Naše hra se neměnila a krásnou kombinační akcí jsme dostali do samostatného úniku Luboše Martináka. Ten však při řešení situace nezvolil vhodné řešení a obránci nakonec odpravili balon do bezpečí. Následně opět platilo pravidlo nedáš, dostaneš. Hosté se hezoukombinací dostali skrz naši zálohu a následnou situaci jeden na jednoho hostující hráč vyřešil nejlépe, jak mohl a zdvojnásobil vedení Chaber.

Hned z kraje druhé půle se nám podařilo snížit zásluhou Filipa Šťastného, který plackou uklidil nabídku Petra Šatného. V 55. minutě bylo srovnáno. Mára Kropelnickýsi našel odražený balon po jednom ze soubojů a ranou z vápna k tyči nedal brankáři šanci. Ve velkém vedru nám více docházely síly a soupeř těžil z brejků. Během následujících minut nám chaberští nasypali 4 fíky a o vítězi bylo jasno. V závěru korigoval na konečných 3:6 Mára Tomeček krásnou střelou do víka.

V konečném účtování nám patří 11. příčka. I přes 4 jarní prohry s vysokým počtem obdržených gólů jsme v jarní tabulce obsadili 6. místo, za což můžeme být rádi. Soupeři gratulujeme k vítězství i postupu do přeboru.

SK Modřany – SK Dolní Chabry 3:6 (0:2)

Branky: 48. Šťastný, 55. Kropelnický, 88. Tomeček

Sestava: Měchura (79. Voska) – Šatný, Pánek, Vošta, P. Hoskovec (79. Huk) – Marek, Martinák – Tomeček, Kropelnický, M. Hoskovec (46. Málek) - Šťastný