Aktuality

Muži A: Prohra s Libuší

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

SK Modřany – SK Libuš

Derby s Libuší se v našem táboře neslo ve znamení absencí. Z důvodu zranění či dovolených přišlo trenérům 9 omluvenek. Proto jsme nastoupili ve velmi kombinované sestavě a na herním projevu to bylo znát. Libuš přijela s jednoduchou hrou založenou na výborně technicky vybaveném útočníkovi a v první půli byla díky tomu nebezpečnější než my.

Jednu ze dvou velkých šancí dokázal Ondra Voska vyrazit na tyč, druhá už po sérii chyb v naší obraně už v síti skončila. My jsme oproti libušským neměli nic. Prohrávali jsme souboje, a tudíž jsme se vůbec nedostali k naší nebezpečné hře.

Do druhé půle jsme vstoupili daleko lépe. Pomalu jsme se začali dostávat i k ohrožení hostujícího brankáře. Naší vzrůstající převahu bohužel zastavila hrubá individuální chyba jednoho z našich obránců, po níž následoval brejk hostů a naše ztráta se zdvojnásobila. Kluky to naštěstí nepoložilo a v 71. minutě to bylo zas o gól. Navrátilec do sestavy Kuba Marek si naběhl z druhé vlny do vápna, kde ho nádherným centrem našel Tomáš Pravenec. Kuba ve skluzu trefil balón parádně na zadní tyč. Ve zbývajícím čase se víc skákalo než hrálo po zemi. Hosté si život nekomplikovali a zvesela kopali balony, kam stáli čelem a my si nebyli schopní třikrát za sebou přihrát. Přesto jsme mohli zachránit alespoň bod. Tomáš Pravenec našel z trestného kopu na zadní tyči Karla Kuklu, který bohužel zívající branku minul a rozezvonil pouze tyč. Po zdaleka nejhorším výkonu letošního roku si připisujeme druhou porážku v sezoně. 

SK Modřany – SK Libuš 1:2 (0:1)

Branka: 71. Marek

Sestava: Voska – Srp, Vošta, Dorazil, Pravenec – Beko, Šatný – Tomeček (17. Marek), Kukla, Kratochvíl (58. Fulka) – Trajanov

Žluté karty: Srp, Šatný

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search