Aktuality

Muži A: První kolo za tři body

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

SK Modřany – TJ Sokol Nebušice

Druhý srpnový víkend se nesl v duchu startu pražských fotbalových soutěží, a proto jsme doma přivítali soupeře z Nebušic. S ohledem na opravdu brzký start soutěže jsme museli hned od úvodu počítat absence v sestavě, přestože jsme přes letní pauzu hodně posílili. Z nových tváří se do základní sestavy dostal Petr Mlejnek a Lukáš Skalický.

Kvůli absencím a tedy nutným změnám v plánované sestavě jsme v úvodu začali spíš opatrně. Soupeř také působil hodně nerozehraně, a tak diváci přihlíželi nepřesnostem na obou stranách. Ve 21. minutě nám spadlo vedení do klína díky neskutečné hrubce hostujícího brankáře, který při rutinním zákroku upustil míč přímo k nohám Marka Kropelnického, na něhož čekala prázdná branka. O pár minut později mohlo být ještě veseleji. Po chybě v hostující rozehrávce se dostal na křídlo Marek Tomeček a centroval na nikým nehlídaného Luboše Martináka. Tomu však pár centimetrů chybělo, a proto mířil pouze nad. Hosté neměli vyjma dvou střel z dálky nic, především díky pozorné obraně. Tečku za prvním poločasem udělal Marek Kropelnický, který v krkolomné pozici hlavičkoval z velkého úhlu pouze do tyče. Odražený balon poté přeběhl Petr Šatný a po odkopu hostů rozhodčí ukončil první dějství.

Druhá půle začala našimi příležitostmi. Ani jedna z nich bohužel nevedla k vážnějšímu ohrožení branky. Následovala pasáž plná nepřesností a tvrdých osobních soubojů. V 61. minutě si na výborný roh Martina Voštynaskočil Petr Mlejnek, který si připsal první gól v našem dresu. Hosté se snažili kombinovat, nicméně dále než k našemu vápnu se nedostali. Našich šancí přibývalo díky chybám v hostující rozehrávce a našemu presinku. V 79. minutě Petr Mlejnek zdvojnásobil svůj gólový účet, když si jeho střelu po odraženém rohu srazil hostující hráč do branky. Hosté protestovali, že gólu předcházelo bránění ve hře brankáři Nebušic. Nicméně gól platil. Ve zbývajícím čase se zápas dohrával, a tak jsme si na úvod připsali jasné vítězství, které chceme potvrdit opět v domácím prostředí proti nováčkovi soutěže, béčku Přední Kopaniny.

SK Modřany – TJ Sokol Nebušice 3:0 (1:0)

Branky: 21. Kropelnický, 62. a 79. Mlejnek

Sestava: Voska – Skalický, Mlejnek, Vošta, Srp – Pánek, Šatný (75. Trajanov) – Tomeček (71. Kratochvíl), Martinák, Bažant – Kropelnický (81. Dorazil)

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search