Aktuality

Muži A: Skalp druhých Střešovic

Hodnocení uživatelů: 3 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

SK Modřany – SK Střešovice 1911

Druhý domácí zápas po sobě nás čekal tým z postupových míst – tentokráte druhé Střešovice. Stejně jako o čtrnáct dní dříve proti Braníku se ale hrál od úvodních minut vyrovnaný zápas. Hosté sice chtěli více rozehrávat od brány, dobrým zavíráním hry jsme je stejně nutili k dlouhým křížným nákopům.

Po několikazápasovém trápení v koncovce jsme navíc už tentokráte zvládli být produktivní. V 19. minutě se nám povedla akce z levé strany. Petr Šatný se rychlým naznačením zbavil obránce, na zadní tyči našel hlavu Matúše Beka, který otevřel skóre.

Střešovice celý zápas útočily téměř skoro výhradně přes jejich levou stranu – poprvé zahrozili chvíli po prvním gólu, kdy tečovaný centr zakončoval hostující útočník pod tlakem ve skluzu naštěstí mimo bránu. O chvíli později se k Matúšovi dostal další propadlý míč, který ještě vrátil před bránu na Luboše Martináka. Jeho pokus ale hosté vyhlavičkovali z brány.

Náš druhý zásah přišel po půlhodině hry. Nejprve Petr Šatný získal při napadání míč, ale jeho střelu vytáhl brankář nad břevno. Následný roh ale skvěle sehráli Martin Vošta a Tomáš Pravenec a Tomassův centr našel na přední tyči Davida Trajanova, který hlavou zvýšil. Hned po gólu kopalyStřešovice nebezpečný přímý kop na hraně strany vápna, ale přízemní střela našla přesně Ondru Vosku.

Hlavní pokyn o přestávce byl rychle neinkasovat. A to se bohužel nepovedlo. I když, je pravda, že gól viděl na celém stadionu asi jen pomezní rozhodčí. Po propadlém rohu se v malém vápně dostal k zakončení hostující Tomáš Eckhardt. Jeho odfláknutý pokus Ondra vykopl – podle pomezního už za čárou, ačkoliv ani hráči Střešovic gól nereklamovali a chtěli pokračovat ve hře.

Následující půlhodinu nás povzbuzení hosté zatlačili. Hrozili hlavně ze zmíněné levé strany, naštěstí do šance se dostali do jediné, po jednom z rohů hlavičkovali nad. Postupně se nám povedlo jejich tlak otupit, navíc jsme chodili do rychlých brejků. Po jednom z nich utekl Milan Šídlo, dostal se až do vápna, ale evidentní penaltu rozhodčí nepískl. Po následném rohu ale Petr Šatný našel na vápně Davida Trajanova a jeho přízemní střela k tyči definitivně rozhodla.

SK Modřany – SK Střešovice 1911 3:1 (2:0)

Branky: 13. Beko, 31. a 86. Trajanov – 48. Eckhardt.

SKM: Voska – Skalický, Kukla (73. Dorazil), Vošta, Pravenec – Šídlo M., Šatný – Beko (60. Kropelnický), Martinák, Kratochvíl (81. Srp) – Trajanov (89. Vodrážka)

ŽK: Trajanov, Šídlo, Pravenec, Srp – Charvát, Kříž, Doležal.

Link na fotky ze zápasu

https://martinsali.rajce.idnes.cz/SK_Modrany_3-1_SK_Stresovice/

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search