Aktuality

Muži A: Venkovní výhra

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

TJ Sokol Stodůlky – SK Modřany

V neděli 3. listopadu jsme vyjeli na umělku Motorletu k zápasu se Sokolem Stodůlky. Vzhledem k tomu, že jsme ještě na podzim venku nevyhráli, byl úkol jasný. Od úvodní minuty oba týmy praktikovali jednoduchý fotbal plný soubojů a nepřesností. První velkou šanci si připsali domácí, když po centru z pravé strany stál osamocený hráč na penaltě. Sám se šance zalekl a míč poslal naštěstí jen do připravené náruče Ondry Vosky. Naše šance přišla hned záhy, když od Davida Trajanova dostal nabito Luboš Martinák, balon však netrefil pořádně. Po několika dalších pološancích a závěrech se skóre měnilo až ve 40. minutě. Petr Šatný poslal do vápna dlouhý aut, ten prodloužil Luboš Martinák a Lukáš Skalický se protlačil k hlavičce, která zapadla na zadní tyč domácí branky.

V druhé půli se dění na hřišti bohužel nedalo nazývat fotbalem. Domácí marně dobývali naši branku, ale díky spolehlivému výkonu naší obranné čtyřky a Ondry v bráně si žádnou šanci nevytvořili. Poté, co poslal náš trenérský štáb na plac nové síly, jsme začali počítat brejkové situace a standardní situace. Po rohovém kopu se dostal míč na zadní tyč k Markovi Kropelnickému, který z první mířil přesně a dodal nám potřebný klid do posledních minut. Když poslední náznak šance uťal zákrokem zápasu ve skvělé formě hrající Martin Vošta a navrátilec po zranění Honza Pánek nevyužil únik z levé strany, skončilo utkání třemi body pro naše barvy.

TJ Sokol Stodůlky – SK Modřany 0:2 (0:1)

Branky: 40. Skalický, 82. Kropelnický

 

Sestava: Voska – Skalický, Vošta, Kukla, Pravenec – M. Šídlo, Šatný (87. J. Šídlo) – Beko (68. Kropelnický), Martinák, Kratochvíl (70. Srp) – Trajanov (80. Pánek) 

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search