Muži A: Vstup do nové sezóny nevyšel

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

SK Dolní Chabry– SK Modřany

K prvnímu zápasu nové sezony jsme vlivem předehrávky 15. kola zavítali na půdu Dolních Chaber, tedy jednoho z favoritů na postup. V Chabrech na nás také čekalo skvěle připravené široké hřiště a úmorné vedro. Od úvodních minut byli více na míči domácí, což k naší smůle hned v 6. minutě přetavili v úvodní gól. Střelu zpoza vápna Ondra Voska jen vyrazil před sebe a domácí hráč neměl problém s dorážkou. O pár minut později mohlo být vyrovnáno. Nejprve David Trajanov nedokázal trefit zařízení, když se dostal sám na vápno po našem zisku míče z presingu. Následně si po centru Matúše Beka našel vysoký odražený míč na vápně Honza Pánek, svůj volej tlačil na přední tyč, avšak gólové radosti zabránil domácí brankář skvělým zákrokem. Po několika dalších náznacích z naší strany se jali aktivity opět domácí. Většinu času solidně kombinovali, nicméně všechny akce končily na našem vápně. Z optické převahy vytěžili domácí jednu šanci, která skončila na břevně naší branky. Do poločasu se ještě do šance dostal Luboš Hovorka, gól bohužel nepřinesla a šlo se do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Do druhé půle jsme lépe vkročili my. Ohrožovali jsme branku soupeře a tlak sílil. Vítr z plachet nám vzala 57. minuta a brejk domácích. Proti dlouhému balonu za naši obranu se Ondra Voska rozhodl vyběhnout, jenomže byl u míče o krok později, než bychom potřebovali a domácí hráč jej pohodlně přeloboval. Deficit dvou branek nás nutil více do útoku a logicky se otevíraly prostory pro další brejky domácích. Těsně před začátkem posledních 20 minut zápasu nás sudí Hruška doslova okradl o penaltu, kterou viděl každý, což potvrdili i domácí. Místo šance na snížení to za chvilku bylo o 3 branky. Rohový kop domácích na přední tyči odvracel Petr Mlejnek. Naneštěstí balon nasměřoval přímo do ramene domácího hráče, který absolutně nepředvídatelně naskočil někam do prostoru mimo souboj, a od něj se balon odrazil do branky. Za stavu 3:0 bylo víceméně po zápase. Chabry hrály uvolněně a z několika brejků nám mohly přibalit pár gólů na cestu domů navíc. Za naši snahu po čestném úspěchu, jsme byli aspoň částečně odměněni v 90. minutě, když Honza Pánek našel za obranou domácích naši nejčerstvější akvizici Michala Rýdla, který si balon z jedničky zpracoval a uklidil k tyči.

SK Dolní Chabry – SK Modřany3:1 (1:0)

Branka SKM: 90. Rýdl

Sestava: Voska – Skalický (79. Kukla), Vošta, Mlejnek, Prokopec – Rýdl, Pánek – Beko, Hovorka (58. Fulka), Martinák (79. Kratochvíl) – Trajanov

Žluté karty: Mlejnek, Pánek, Vošta