Aktuality

Muži A: Vysoká porážka na Lokádě

Hodnocení uživatelů: 1 / 5

Aktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Loko Vltavín B – SK Modřany

Proti třetiligovým posilám jsme moc šancí neměli.

Na Loko Vltavín jsme sice jeli odhodláni přidat další vítězství, kterých poslední dobou příliš nebylo, okolnosti před zápasem nám ale příliš nepomohli. Naše početná marodka se během rozcvičky rozrostla i o Petra Mlejnka, kterého tak v základní sestavě nahradil Jiří Šídlo. Soupeř se navíc posílil o hráče svého třetiligového áčka, které se akorát vrátilo z Příbrami a na zápas z autobusu „vysadilo“ sedm hráčů.

Úvod utkání byl přesto celkem vyrovnaný. Hrálo se ve středu dost velkého hřiště. Do úvodní šance se po chybě Lokády v rozehrávce dostal Matúš Beko, ale po svém úniku pálil nad. Lokáda zahrozila po své pravé straně, k hlavičce se dostal Pablo Costa, který béčko posílil teprve podruhé, ale ještě mířil do rukou Ondry Vosky. Po dalším rychlém protiútoku zleva už ale dostal přesný míč do malého vápna a ve skluzu otevřel skóre. My jsme byli nejblíže po vyrovnání po úniku Milana Šídla, který po hezké kličce poslal míč do malého vápna. Tam ale před Máru Kropelnického přilétl na poslední chvíli obránce a gólu zabránil. Na konci poločasu sepak Pablo Costa trefil podruhé, když trestuhodně prošel od autové čáry až k vápnu a tvrdou střelou do protipohybu nedal Ondrovi šanci.

Herně jsme do druhé půle vstoupili dobře. Největší šance přišly po rozích, ale kvalitní centry si bohužel nikdo nedokázal ve vápně najít a skórovat. Postupem času jsme otevírali hru a Lokáda tak chodila do rychlých protiútoků. Po jednom z nich se sám před brankou ocitl Jakub Opfolter a zvýšil na 3:0. Potom už se zápas spíše dohrával, Ondra Voska v bráně musel zasáhnout proti řadě střel z malé blízkosti. Neporadil si po rohu s hlavičkou opět Pabla Costy, který se – mimochodem stejně jako ve svém posledním vystoupení v A třídě – trefil v zápase třikrát.

Nezbývá nám nic jiného než vysokou porážku přijmout a napravit ji proti Střešovicím. To, jaký má smysl, aby proti nám chodili hrát hráči, kteří jinak nastupují o čtyři soutěže výš, si bohužel musí vyřešit na Lokádě sami…

Loko Vltavín B – SK Modřany 4:0 (2:0)

Branky: 26., 44. a 82. Pablo Costa, 68. Opfolter

SKM: Voska – Skalický, Vošta, Šídlo J., Pravenec – Šídlo M., Kukla (57. Trajanov) – Beko, Šatný, Kratochvíl (64. Dorazil) – Kropelnický

ŽK: Skalický, J. Šídlo, M. Šídlo

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search