Aktuality

Muži A: Vysoká prohra v Lipencích

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

TJ Sokol Lipence – SK Modřany

K poslednímu výjezdu jsme se vydali na půdu už jistě sestupujících Lipenců. Vinou zranění a dovolenkám nám opět chybělo 7 hráčů áčka, a tak jsme museli požádat kluky z béčka, kteří už mají po sezóně.

Zápas pro nás začal otřesně. Lipence se jednoduchými pasy do levého křídla dostávaly do náběhů a to nám dělalo velké problémy. Hned v 9. minutě po této akci posílal unikající hráč balon do malého vápna a Vláďa Líkař si připsal první vlastenec. O pár minut později se náskok domácích rozšířil, když Ondra Voska místo odkopu namazal domácímu útočníkovi a ten už to složité neměl. Ve 32. minutě jsme byli zralí na ručník. Opět akce po levém křídle domácích, opět gól v naší síti. Do půle jsme se trošku v poli přeházeli a vytvořili si několik šancí. Marek Kropelnický v samostatném úniku po jeho oblíbených osekávačkách pálil těsně vedle. Tomáš Vodrážka už ale snížit dokázal, když z levé strany procedil do sítě centr Honzy Bažanta.

Do druhé půle jsme šli s tím, že ještě není nic ztraceno. Bohužel nás srážely nepřesnosti a domácí chodili do brejků. Nicméně v 60. minutě to bylo o gól. K MároviKropelnickému propadl sražený centr Honzy Pánka a ten jej poslal po zemi do sítě. Ačkoliv jsme si vypracovali další šance, tak se nám nepovedlo vyrovnat. Naopak Lipence využily jeden z mnoha brejků a opět odskočily. Nezbývalo nám než hru více otevřít a to byla voda na mlýn pro domácí. V závěru nám ještě 2 fíky přibalili na cestu a zaslouženě zvítězili. 

TJ Sokol Lipence – SK Modřany 6:2 (3:1)

Branky: 39. Vodrážka, 60. Kropelnický

Sestava: Voska (84. Měchura) – P. Hoskovec, Hovorka,Líkař (76. Štyndl), Pravenec – Marek, Martinák – Bažant, Pánek (87. Marki), Vodrážka – Kropelnický

ŽK: Líkař

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search