Muži B: Domácí výhra

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

SK Modřany B - SK Střešovice 1911 C

Po venkovním utkání na Suchdole, kde jsme nezvládli hlavně druhou polovinu hry a prohráli 4:1 nás doma čekal zápas proti vždy dobře připravenému a kvalitnímu soupeři ze Střešovic.

Od první minuty bylo jasné, že to nebude lehký zápas, hra se spíše odehrávala uprostřed hřiště s minimem šancí. Do půle se šlo za bezbrankového stavu 0:0.

Do druhé půlky jsme si připomněli přísloví - trpělivost růže přináší, což se nám nakonec vyplatilo a v 76 min. Ondřej Cibák střelou rozveselil modřanské fanoušky. Do konce utkání se už skóre nezměnilo a po ztrátě bodů v minulém kole jsme opět na plno bodovali.

SK Modřany B - SK Střešovice 1911 C 1:0 (0:0)
Sestava: Měchura - Vodrážka, Štyndl, Przyczko, Málek - Marku L., Cibák, Hoskovec (75. Tichý), Orság (90. Linhart) - Šídlo M Jr., Marki (57. Šídlo M.)