Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Třetí výhra v sezoně znamenala posun na druhou příčku vtabulce

SK Modřany B – Sokol Lipence B 4:1 (2:0)

Štěstí vobraně, kvalitní výkon brankáře, a především výrazně zlepšená hra od 30. minuty zajistilmodřanskému béčku třetí výhru v sezoně. Díky přesvědčivému vítězství 4:1nad Sokolem Lipence tak rezerva vystřídala právě soupeře na druhém místě tabulky.

Soupeř, který měl na tuto úroveň výrazně mezinárodní sestavu se do nás hned od úvodu zakousl a dostával se k naší brance především skrze střed hřiště. Stejně jako v předchozím utkání jsme mohli být rádi, že jsme již po několika minutách neprohrávali o několik branek.

Postupně jsme ale hru srovnali, a díky, pro nás neobvyklému rozestavení, 4-1-4-1 jsme začali přebírat otěže utkání. Opět skvěle fungovala především levá záloha. Po jedné z akcí zatáhl Martin Fulka míč až na úroveň brankové čáry a zpětnou přihrávkou do druhé vlny našel Michaela Ardelta, který se trefil do protipohybu brankáře.

Těsně před poločasem jsme pak udeřili podruhé. Po rohu vrátil odkop soupeře na levé křídlo přesným pasem Martin Orság, Leo Marku si navedl míč na hranici vápna a přesným centrem našel hlavu Honzy Huka. Do kabin jsme tak šli za nadějného stavu 2:0, když pár sekund před poločasovým hvizdem vytáhl fantastickým zákrokem Vašek Měchura balon na tyč.

Soupeř ve druhé půli přeskupil řady, stáhl hru na tři stopery a tlačil se vpřed. Po tečované střele dokonce i snížil na rozdíl jediné branky. V 64. minutě však Huk prodloužil dlouhý centr na nabíhajícího Fulku, který přesnou střelou k tyči opět zvýšil na dvoubrankový rozdíl.

V závěru už soupeř rezignoval, nám naopak znovuzískané dvoubrankové vedení dodalo křídla a jen štěstí soupeře zachránilo od několika dalších inkasovaných branek. Na konečných 4:1 tak upravil až v poslední minutě parádním gólem z přímého kopu Leo Marku.

Sestava: Měchura - Kukla, Przyczko, Orság, Hoskovec M. (56.Málek), Marku, Fulka, Marek, Ardelt (76.Tichý), Cibák, Huk (66.Marki)