Aktuality

Muži B: Stále neporaženi

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

SK Modřany B - TJ Sokol Lipence B

Tradičně v neděli odpoledne nás doma čekal soupeř z Lipenců. Naše béčko se ten den sešlo ve velice dobré sestavě, proto zápas mohl nabídnout kvalitní kombinaci a útočné pojetí. Tak se i stalo zejména první poločas, kdy jsme soupeře přehrávali ve všech směrech.

Ve 26 min. se trefil po kombinaci Jan Przyczko, ve 35 min. přidal gól opět Jan Przyczko a ve 44 min. ten samý hráč zkompletoval hattrick.

Druhý poločas byl hlavně o tom, abychom zbytečně neinkasovali, bohužel jsme herně polevili, nicméně i díky našemu brankáři, který měl několik nelehkých zákroků, náš plán vyšel. Skóre jsme do konce zápasu navýšili o dvě branky 82 min. se prosadil Martin Fulka a konečný stav 5:0 uzavřel krásnou střelou Pjeter Marki. Značně obměněná sestava hostů oproti minulosti, asi potřebuje čas, protože u jejich hry bylo znát, že nejsou moc sehraní. Příští zápas hrajeme v neděli od 16:30 hod. na hřišti Vyšehradu proti Krči.

SK Modřany B - TJ Sokol Lipence B 5:0 (3:0)

Sestava: Měchura - Vodrážka, Přibyl, Štyndl (46. Cibák), Málek (82. Tichý) - Marku, Marek, Fulka, Orság (46. Marki) -  Przyczko (66. Prokopec), Hoskovec M.