Muži B: Výhra a první místo

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

FK Řeporyje B - SK Modřany B

V důležitém utkání o čelo tabulky nás nečekalo nic jednoduchého, hrálo se proti Řeporyjím, které na podzim mají slušnou formu. V první polovině zápasu jsme si vypracovali vcelku slušné šance, ale kvalita v zakončení nás vždy zradila a i když jsme hráli s balonem převážně na kopačkách my, tak bohužel ve 22 min. z penalty po ruce ve vápně, kterou viděl jen sudí, vstřelil soupeř první gól. Protože naše zakončení bylo stále stejné (marné), šli jsme do kabin za nepříznivého stavu 1:0.

V druhé půlce se naše hra ještě zlepšila, vyhrávali jsme osobní souboje a soupeře se nám podařilo dostat pod tlak. Odměna v podobě gólu přišla hned dvakrát, Janda a Pjeter se trefili pár minut po sobě a cca 20 minut před koncem se změnilo skóre na 1:2 z pohledu domácích. V závěru utkání jsme si vybrali jako vždy slabší chvilku, asi tak 10 minut před koncem, nás soupeř dostal pod výraznější tlak. V této pasáži díky patří hlavně našemu gólmanovi, který nejprve měl dobře postavené tyče, kdy po přetaženém centru jejich útočník orazítkoval břevno, ale o pár minut přišel ještě jeden moment, Vašek v úplném závěru reflexivně vyrazil tečovaný balón, který těsně před ním změnil směr a směřoval k jeho pravé tyči. Naštěstí jsme jednobrankové vedení už udrželi a po závěrečném hvizdu si tak i trochu oddechli. Touto výhrou jsme se dostali na první místo tabulky a když zvládneme poslední dvě kola podzimní části, přezimujeme tak na prvním místě naší skupiny.

FK Řeporyje B - SK Modřany B 1:2 (1:0)

Sestava: Měchura - Vodrážka, Šídlo J., Przyczko, Málek - Šídlo M. Jr., Cibák, Fulka, Hoskovec M. - Linhart (46. Marki), Šimral (46. Štyndl)