Aktuality

SŽ: Prohra v Kunraticích

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Sk Slovan Kunratice - SK Modřany 6:2 (2:2)

Premiéra Martina Saladiaka na lavičce Modřan měla hořkou příchuť. Klub pod jeho vedením prohrál v Kunraticích 6:2.

Přitom první půle nevypadala vůbec špatně, hráči Modřan byli sebevědomí a dobře kombinovali s míčem a dokázali si vytvořit i několik gólových příležitostí. Byli to ale Kunratice, kdo první gólově udeřil. Modřany ovšem zareagovali skvělým způsobem a po průnikové přihrávce záložníka Hroudy skóroval Martin Horňáček.

A Kunratice udeřili podruhé. Tentokrát si míč do vlastní sítě srazil po rohovém kopu obránce Martin Shaynoha.

Modřany přišli ovšem znovu s odpovědí, kdy se po rychlém protiútoku ocitl sám před bránou Tomáš Vodrážka a vyrovnal na 2:2.

První půle ukázala vyrovnanou hru na obě strany a tak se očekávalo, že to samé přinese i poločas druhý. To se ovšem nestalo, hráči Modřan inkasovali rychlý gól a přizpůsobili svou hru soupeři v dlouhých nakopavaných balónech.
To vyústilo v další góly soupeře, kterému tato hra naprosto vyhovovala.
Celkové skóre tak bylo 6:2.