Muži A: Domácí neporazitelnost

Muži "A" - FK Meteor Praha VIII 3:0 (1:0)

Do zápasu s Meteorem B vstupovali s vědomím, že se bude jednat převážně o mladé, běhavé a šikovné fotbalisty, kteří přecházejí do mužské kategorie. Od první minuty se očekávání naplnilo, kdy jsme na soupeře vyrukovali s vysokým presinkem a důraznou hrou. Soupeř byl šikovný na balónu a v kombinaci ve středu pole, kde nás přehrával, ale pouze po útočné vápno a nedokázal si vypracovat nějaké velké brankové příležitosti. Naopak my jsme chtěli využít zkušenosti a sílu při standardních situaci, což se nám v zápase 2x povedlo. Nejdříve v první půli po prodlouženém rohovém kopu na zadní tyči zavíral Pánek a poté v druhé půli po proskákaném autu přes půlku vápna se dobře zorientoval Martinák a uklidil míč k zadní tyči. S vědomím dvoubrankového náskoku jsme byli klidnější a využili jsme ještě jednu příležitost, kdy Pánek využil svého důrazu při osobních soubojích a nadvakrát získal míč, aby následně zakončil v pokutovém území a zvýšil na konečný stav 3:0.