Reporty ze zápasů mládeže

Reporty kola mládež 22.9. - 24.9.

Dnes 22.9. MŽ B prohra 1:4 na domácím hřišti. Kluci hráli hezčí, kombinační fotbal, mám pro ně jen slova chvály. Byli jsme lepší, bohužel soupeř dlouhými nakopávanými balóny dokázal skórovat a odváží si tři body.

--------------------------------------------------------------

2014 SKM - Viktoria Žižkov prohra, výsledek odpovídá předvedené hře, nechce se nám běhat ani podstupovat souboje o přepínáni po ztrátě míče ani nemluvím. Žižkov si odváží zasloužené vítězství... byl ve všem daleko lepší než my .Poučení pro nás..., bez pohybu, bojovnosti a emocí se fotbal hrát nedá...

2013 - Viktoria Žižkov
1. hřiště zapsaný začátek, během tří minut jsme prohrávali 0:3. Postupně šel náš výkon nahoru. Celkově 8:11. Těch začátků se ale musíme vyvarovat.
2. hřiště celý zápas výrazně lepší, hezký kombinace. Mnohem lepší fyzička než soupeř. Druhou půli jsme to potvrdili i gólově, tu první jsme se v zakončení trápili. Výsledek 11:1.

2013 - Sparta holky
Sparta vyhrála zaslouženě, ale byl to dobrý zápas. Chce to zlepšit a zrychlit řešení, když jsme na míči. Dva kluci hráli po tom, co chytali proti Viktorce.

U12 MŽ "C" dnes výhra proti TJ Březiněves 3:2. Hráli jsme vyrovnané utkání o jehož výsledku rozhodla větší vůle po vítězství a kvalita v zakončení. Kluci to zase pěkně odmakali a byli odměněni výhrou ?? V neposlední řadě patří dík jako vždy skvělým divákům, kteří nás skvěle podporují ??

Jinak vítězná premiéra ve fungl nových dresech.

SKM U12 MŽ “D” vs Sokol Písnice 7:1
Dnešní zápas hodnotím pozitivně. Po vlažném začátku jsme se postupně dostávali do tempa a začali proměňovat šance, soupeř ač v nízkém počtu ( jeden hráč na střídání a bez originál gólmana), byl dobrým soupeřem. V druhém poločase jsme už zápas měli pod kontrolu a jen díky smolnému zákroku našeho brankáře jsme neudrželi čisté konto.
Klukům patří velké díky za bojovnost, kterou udrželi až do konce.
Poděkování náleží i rodičům, kteří v hojném počtu dorazili kluky podpořit.

Loko Vltavín B vs SŽ B - 2:3. Bojovné utkání s řadou nepřesností kluci rozhodli až v samém závěru zápasu. V první půli nás podržel výborným výkonem Vasyl Tarabalka, ve druhé půli jsme si již začali také vytvářet šance a dávali i pěkné branky. První dál Adam Ballek, druhou Tomáš Kopecký a vítěznou trefu z přímého kopu dal Jan Flídr. Konečně výhra a kluci si ji náležitě užili.

U8 proti ABC Braník. Zápas byl plný emocí. Kluci jezdili nahoru a dolů, ale i soupeř. Góly padali na obou stranách stejně, ale rozdílová byla poslední čtvrtina kdy soupeř nám dal o jeden gól více a zápas tak dopadl výhrou pro ABC Braník o jednu branku.

U9 těsná prohra s ABC Braník. Oboustranně velmi dobré utkání plné pohledných akcí. Mančaft se do poslední chvíle pral o vítězství. Za trenéry obou hřišť velká spokojenost.

Mladší dorost - Loko Vltavín

Dnešní zápas se mladšímu dorostu vůbec nepovedl. Hráčům chybí pokora myslíme si, že vše půjde samo. Ani hráči dorostu nám nepomohli. Celková hra byla bez nasazení , musíme se z toho ponaučit a začít zase hrát fotbal . Srážejí nás osobní chyby.

MŽ A výhra ve Vršovicích. Naprosto zasloužený suverénní výkon, kde jsme druhy poločas měnili posty a zkoušeli spíše kombinační hru.
8:0 mluví za vše a soupeři jsme nedali šanci. Skvělý výkon a mám jen slova chvály!

SŽ A vs Kunratice - 4:2. Nakonec zaslouženě vítězství, na klucích bylo znát, že dnes chtějí vyhrát. Ve hře máme stále co zlepšovat, ale pokud budou všichni trénovat jako doposud, posun i ve hře přijde. Góly 2x Adam Ballek, Denis Golovinský a Vilém Faris.

TJ Sokol Lochkov - Starší Dorost 3:3 (1:2)

Na Lochkově jsme v sobotu odpoledne zažili divoké utkání. Po rychlém vedení 2:0 se zdálo, že si v poklidu dojdeme pro tři body, ale opak byl pravdou. Ve 33 min. nám nebyl uznán gól na tři nula u kterého ani soupeř nevěděl důvod neuznání, ale to hlavní přišlo ve 36 min., kdy v utkání dostal přísnou druhou žlutou kartu Dominik Csuba a musel tak hodně předčasně do sprch. Gól na 2:1 jsme si dali vlastní, když se gólman s obráncem špatně domluvili a po malé domů skončil míč v naší síti. Vyrovnávací branka přišla po zbytečném skluzu v pokutovém území a následně z penalty 2:2. Zhruba v 80 min. náš gólman špatně vyběhl na míč za obranu a zahrál mimo pokutové území rukou, po červené kartě šel také předčasně do sprch. Bohužel jsme po následném přímáku dostali gól a prohrávali tak 3:2. V tu chvíli jsme neměli co ztratit, trenér Sali stáhl obranu na dva a odvážně šel útočit, tým ukázal, že je velice dobře fyzicky připraven a začal soupeře i v 9ti doslova mačkat, v 90 min. vyrovnal Capy na konečných 3:3, musím zmínit to, že soupeř se do poslední minuty bál o výsledek a byť v přesile, se v posledních minutách jen bránil. Tento zápas nás muže jen posunout zase vpřed a i když z Lochkova vezeme jen “ bod”, tak hlavně poslední minuty ukázaly jak na tom kluci jsou, obrovská týmovost, sebeobětování, dravost, soustředěnost a velké srdíčko, před tím muže člověk jen smeknout, kluci díky a smekám hlavně za ten konec klobouk.