Spolupráce

plus.png
plus.png
Image
Pokud budete osloveni jiným klubem, nebojte se to říci vašemu trenérovi. Vždyť on věnoval tolik péče vašemu dítěti, že by měl být jedním z prvních lidí, kteří se to dozvědí. Je to pochvala za jeho práci a motivace pracovat s dalšími hráči, aby je mohl posunout dál. Trenér by vám samozřejmě měl říct svůj názor, jestli přijmout nabídku, či ještě vydržet v menším klubu. Odpovědi typu “taková příležitost se už nemusí opakovat” zpravidla nejsou pravdivé. Pokud dítě má potenciál, bude o něj pokaždé zájem. Konečné rozhodnutí je stejně na vás.

Partnerskými kluby SK Modřany jsou FC Tempo Praha a AC Sparta Praha. Talentovaní hráči mohou absolvovat tréninkové stáže na Tempu, avšak vždy mají možnost se kdykoliv vrátit. Trenéři jednotlivých týmů spolu často komunikují, mají podobný přístup a filosofii.

Může se také stát, že vám trenér doporučí změnit klub. Příčinou může být vysoký počet hráčů v daném ročníku, nedostatečný pohybový talent nebo malé zaujetí pro fotbal. V takovém případě přijdeme s nějakým návrhem, který se nám bude zdát nejlepší pro rozvoj dítěte – kroužek při klubu, jiný tým či jiný sport. Věříme, že obě strany budou vzpomínat na naši spolupráci v dobrém. Jakkoliv takové rozhodnutí nemusí být snadné, i v tomto případě se snažíme najít pro děti co nejlepší podmínky a prostředí pro jejich sportování tak, aby jim přinášelo radost.

• Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany