Aktuality

Muži A: Bezbranková remíza

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

SK Modřany – SK Zbraslav

Za krásného nedělního počasí k nám na vyschlý pažit zavítala dosud neporažená Zbraslav. Nemožnost praktikovat kombinační hru více svědčila nám, neboť jsme si lépe nacházeli odražené balony a dostávali se do ohrožení branky hostů. Oproti minulému týdnu, kdy nám pomohla štěstěna a víceméně nám tam spadlo vše, do čeho jsme kopli, tak se Zbraslaví to bylo naopak.

Po centru Marka Tomečka se do zakončení dostával navrátilec do sestavy Matúš Beko, ale místo střely spíš balon vrátil před bránu. Po další kombinační akci z pravé strany v těžké pozici na přední tyči David Trajanov jen posunul balon dál za sebe. K zakončení ve skluzu se dostal Jirka Kratochvíl, ale zbraslavský brankář reflexivně zasáhnul. Do půle ještě zajímavě střílel Honza Pánek zpoza vápna, ale ani on neuspěl. Naproti tomu hosté byli neškodní a nebýt jedné sražené střely, zůstal Ondra Voska bez zákroku.

Druhá půle již nebyla tolik v naší režii. Hosté se lépe vypořádávali s terénem a spíše se bojovalo ve středu pole. Šance jsme nicméně počítali my. Další střelu Honzy Pánka po sraženém trestňáku opět brankář lapil. Okolo 65. se v největší šanci zápasu ocitnul David Trajanov. Martin Vošta jej hledal krásným centrem na zadní tyči, kde se tou dobou nacházel zcela sám, nicméně k údivu všech přihlížejících balon vůbec netrefil. V poslední dvacetiminutovce se na place odehrávala spíš kopaná. Zbraslav nic neměla a my byli jaloví v zakončení. Před zápasem bychom bod nejspíš brali, ale po jeho průběhu převládá zklamání.

Za týden nás na své půdě přivítá pravděpodobně náš nejneoblíbenější tým soutěže Slivenec, který se netají postupovými ambicemi, tak nás přijďte podpořit.

SK Modřany – SK Zbraslav0:0

Sestava: Voska – Skalický, Mlejnek, Vošta, Pravenec – Pánek, Martinák – Tomeček, Kratochvíl, Beko (65. Prokopec) – Trajanov

Žluté karty: Pánek, Trajanov, Rýdl

 

Foto ze zápasu

https://www.zonerama.com/MartinSaladiak/Album/6567390

SK MODŘANY© 2021

Search