Aktuality

Muži A: Domácí prohra

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

SK Modřany – SK Střešovice 1911

Po volném týdnu nás čekal tradiční soupeř ze Střešovic. S pozměněným rozestavením i taktikou jsme chtěli konečně doma urvat 3 body. Nezačali jsme špatně. Během prvních minut jsme byli aktivnějším celkem, nicméně všechny naše akce končily okolo vápna Střešovic a diváci vlastně neviděli žádné kloudné zakončení na branku.

Ve 20. minutě šli hosté do brejku, který hosté zvládli zakončit, avšak po odehrání jeden z našich hráčů dohrál souboj a rozhodčí nařídil penaltu. Tu hosté bezpečně proměnili a vedení jim tak spadlo do klína. Inkasovaná branka nás opařila a po celý zbytek půle jsme nezvládali ohrozit domácí branku. Za to hosté nebezpeční byli a jen díky velkému štěstí nevyužili některou z mnoha standardek. 

Do druhé půle jsme vstoupili mnohem lépe. Pár přímočarých akcí volalo po gólu. Nejblíže byl Honza Bazal, když z trestňáku z 20. metrů rozezvonil břevno. O pár minut později se do slibné situace dostal po zaváhání jednoho ze stoperů Honza Pánek, ale do jeho zakončení na poslední chvíli skočil obránce a vytlačil střelu mimo 3 tyč. Hosté na druhé straně těžili z volného prostoru, kterého bylo s přibývajícím časem za neměnného stavu stále víc. V 80. minutě přidali hosté pojistku a naděje na bodový zisk se zmenšila. Vzhledem k tomu, že hostující brankář zdržoval od té doby, co šli do vedení, nastavil rozhodčí 5 minut, během nichž jsme chtěli zaznamenat alespoň čestný úspěch. Místo snížení však přišla třetí inkasovaná branka a nebylo, co řešit.

SK Modřany – SK Střešovice 19110:3 (0:1)

Sestava: Voska – Skalický (61. Šindelář), Šindelář, Mlejnek, Bazal (80. Dorazil) – Hoskovec, Šídlo, Zbořil (69. Kratochvíl), Prokopec – Martinák, Pánek

SK MODŘANY© 2023

Search