Aktuality

Muži A: Důležité body ze Stodůlek

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

TJ Sokol Stodůlky – SK Modřany

Třinácté kolo nás zavedlo na půdu posledních Stodůlek, které jsou s pouhými třemi body zatím jasným adeptem na padáka. 

Do zápasu už tým nevedl trenér Vávra, který v týdnu po dohodě s vedením ukončil své působení na lavičce. Stodůlky do zápasu vstoupily aktivně a předváděná hra rozhodně neodpovídala jejich postavení v tabulce. Na svém úzkém hřišti nás domácí včas dostupovali a díky velkému důrazu získávali odražené balony. Až zhruba po dvaceti minutách přišly naše šance. Po chybě v rozehrávce Stodůlek se na levé straně dostal do zakončení Luboš Martinák. Jeho obstřel gólman vytáhl a dorážku Dominika Zbořila zblokovali dobíhající obránci. Martin Vodička několik úniků z pravé strany taktéž nedokázal využít. A když ani zakončení Honzy Bazala v síti neskončilo, šlo se do kabin za nerozhodného stavu, protože domácí ze svých více či méně nebezpečných šancí zařízení neohrozili.

Druhá půle byla jasně v naší režii. Soupeř se soustředil na obranu a z bloku 7 frajerů chodil pouze do brejků. Při jednom z nich však při nás stáli všichni svatí, když se na malém vápně ocitl osamocený útočník a přesný centr nasměroval pouze do rukavic Ondry Vosky. S přibývajícím časem Stodůlkám docházely síly a naše šance se kupily. Marek Tomeček svůj průnik do vápna z pravého křídla zakončil nedůrazně. To samé platilo o zakončeních Honzy Pánka, Luboše Martináka i navrátilce do sestavy – Marka Kropelnického. Vysvobození přinesla až 89. minuta. Domácí obránce nezvládl po našem centru zleva koordinaci pohybu a evidentně zahrál rukou, což neuniklo pozornosti rozhodčího, který nařídil pětku. Na její exekuci si věřil Lukáš Skalický a nemýlil se. Závěr zápasu jsme si v pohodě pohlídali a vezeme domů povinné, avšak důležité body.

TJ Sokol Stodůlky – SK Modřany0:1 (0:0)

Branka SKM: 89. Skalický z pen.

Sestava: Voska – Skalický, Mlejnek, Šídlo, Hoskovec –Vodička (46. Tomeček), Pánek, Bazal (84. Dorazil), Prokopec(74. Trajanov) – Zbořil (58. Kropelnický), Martinák

Žlutá karta: Šídlo, Skalický

SK MODŘANY© 2023

Search