Aktuality

Mladší přípravka

COM_CONTENT_TITLE

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

S Újezdem se nám podařilo domluvit si utkání na dvě hřiště. Na menším jsme nakonec hráli pouze se třemi hráči v poli, zároveň jsme vždy na jednu čtvrtinu jednoho hráče soupeři půjčili. Klobouk dolů před přístupem všech čtyř hráčů,kteří si s kluky z druhého týmu zahráli. A někteří nám dokonce i dali góly J Stejně tak je potřeba poděkovat soupeři za vstřícný přístup.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

V třetím jarním zápase jsme doma přivítali nedaleké Cholupice. Musím říct, že malé derby bylo zatím jedním z nejpovedenějších zápasů v sezoně – a to i přes prohru 9:22. Ta se bohužel zrodila ve druhé a třetí čtvrtině, kdy jsme doplatili na náš nedůraz před oběma brankami a malinko horší napadání. Hlavně ve vlastním vápně jsme nebyli dostatečně agresivní.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Mladší přípravka si z nedělního turnaje veze krásné 6. místo, které vybojovala vítězstvím v posledním zápase proti Ďáblicím.

V posledním zápase hoši předvedli konečně draví výkon a zaslouženě zvítězili.

 

 

 

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

 

Náš první turnaj po vánoční přestávce jsme začali utkáním proti Stodůlkám. Bohužel se opět projevilo, jak pomalu se do turnajů nebo zápasů dostáváme. Soupeři se podařilo nás držet na naší vlástní půlce a my se nedostali do žádné kombinace. Zároveň jsme velmi málo podporovali útok. S průběhem utkání se náš výkon zlepšil a dařilo se nám lépe držet míč, ale krásný gól Tobiáše nakonec jen zmírnil porážku na 1:3.

Oproti tomu v druhém utkání jsme proti Zličínu předvedli rozhodně náš nejlepší výkon. Dokázali jsme dobře napadat, získávat míče už na soupeřově polovině a zároveň velmi dobře přecházet z vlastní rozehrávky do útoku. Jednoznačným vrcholem utkání byl druhý gól, kdy se po krásném Mikyho průniku po levé straně přesně k tyči trefil Tomáš. Další gól přidál sám výborně hrající Miky a svůj první gól v sezoně vstřelil také Péťa. Velmi dobrý výkon v bráně zároveň podal Kuba, který až v poslední minutě přišel o čisté konto.

V dalších dvou zápasech jsme bohužel narazili na týmy, které jsou teď v současnosti o úroveň někde jinde.  Je třeba uznat, že hráči Motorletu i Vyšehradu jsou rychlejší, šikovnější s míčem, mají lepší koordinaci a jsou i taktičtěji vyspělejší. Oba dva zápasy jsme prohráli vysokým rozdílem.

V posledním zápase proti Dolním Břežanům se na nás bohužel projevily „šrámy na duši“ i únava z předchozích dvou zápasů. Už se nám nepovedlo navázat na předchozí výkon proti Zličínu. I přes dobrý výkon Tomáše v bráně nás bohužel Břežany zaslouženě porazily 2:0.

Kaňkou na turnaji jsou zranění Mikyho a Tobiáše, kteří přitom především v prvních dvou zápasech zahráli velmi dobře. Kvalitní výkony v bráně zároveň podali Kuba i Tomáš, který byl dokonce vyhlášen nejlepší brankářem. Turnaj zároveň ukázal, na čem je třeba pracovat – výrazně bych asi vyzdvihl pohyb bez míče v útočné fázi a koordinaci nohou.

SK MODŘANY© 2022

Search