Aktuality

MP: Radost ze hry

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Do prvních zápasů proti Slivenci a Zbraslavi – shodou okolní dva z nejbližších soupeřů A-týmu – jsme šli velmi rychle po soustředění. Ale zápas je lepší než trénink, takže proč ne.

Na Slivenci jsme nastoupili rozděleni ročníkově. 2012 začali skvěle, dali hodně gólů, ale v druhé půlce jejich aktivita trochu klesla. Nicméně nastříleli krásných 15 gólů. Do příště si kluci musí dát pozor, aby je nezajímal trénink žáků o pár metrů vedle víc než jejich zápas.

U 2013 byl vývoj zápasu opačný. Po první čtvrtině, kdy jsme se moc nesoustředili a možná byli nervózní ze svého prvního soutěžního zápasu, jsme se do toho dostali, začali běhat a náš výkon šel jenom nahoru. Bylo z toho skvělých 13 branek.

Hned v úterý nás pak čekala Zbraslav. Nerozdělili jsme se tentokrát ročníkově, ale byli jsme namíchání. Trenérům pakudělalo velkou radost, že někteří kluci převzali vůdčí roli, která jim někdy není vlastní, a podali o to lepší výkon.

Na prvním hřišti jsme hráli krásný fotbal – plný kliček, náběhů, ale i přihrávek do běhu. Nechybělo ani výtečné napadání. Taky jsme dali 30 gólů.

Zápas na druhém hřišti byl vyrovnanější, ale o to víc kluky posunul dopředu. První čtvrtina nám sice tolik nevyšla, ale pak už jsme začali pilně běhat, nebáli se hrát, dělat kličky nebo napadat a nakonec skončili s devíti brankami na naší straně.

Doufejme, že áčko přípravky napodobí, a proti Zbraslavi i Slivencům předvede stejně kvalitní fotbal.

SK MODŘANY© 2021

Search