Aktuality

Muži A: Bezchybná hra

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Konečně výhra – na Slivenci jsme zlomili několikaleté prokletí

Po třech porážkách za sebou se nám podařilo bodovat na místě, kde to asi naši fanoušci nečekali. Po takticky zdařilém výkonu vezeme výhru 2:0 ze Slivence – pro mnoho našich hráčů to bylo vůbec poprvé, co na kopci u Barrandova zvítězilo.

Začátkem sezony nás zasáhl velký počet zraněných, na Slivenec už naopak na krajích obrany byli opět připraveni Petr Šatný a Petr Hoskovec. Poprvé nastoupil na stoperu Jakub Pýcha a Luboš Martinák se tak z obrany mohl vrátit do útoku.

Do zápasu jsme šli s cílem si nic nekomplikovat a hlubším postavením zamezit nebezpečným křížným míčům soupeře. A dařilo se. Buď jsme dlouhé pasy dokázali odvrátit nebo končili v autu. Ve 20. minutě se naopak Šatňas dostal k odraženému míči po výkopu Ondry Vosky a přesnou střelou nad zadní tyč otevřel skóre.

Do přestávky ještě mohl navýšit skóre Michal Linhart, který utekl domácí obraně, při zakončení ale zvolil kličku, kterou mu brankář dokázal vykrýt. Naopak na druhé straně měl největší šanci domácí Kácovský, špatné vyběhnutí Ondry po centru z rohu ale nepotrestal.

V druhém poločase jsme pokračovali v našem taktickém výkonu (prostě jsme se bránili). Byl to ale přístup úspěšný – domácí se k šancím nedostávali naopak. Naopak my byli nebezpeční z protiútoků. Brankáře se ale nepodařilo překonat ani Lubošovi Martinákovi ani Nikolaji Votlučkovi.

Nakonec ale druhý gól přišel – dlouhý výkop Ondry Vosky domácí obrany nezvládla odvrátit, čehož využil střídající Michal Kratochvíl a přesným volejem překonal vyběhnutého brankáře. Druhá branka pojistila naše vítězství.

TJ AFK Slivenec – SK Modřany 0:2 (0:1) 20. Šatný, 77. Kratochvíl M. Voska – Šatný, Pýcha, Mlejnek, Hoskovec – Mesko (73. Pavljuk, 90. Zahradník) – Tomeček, Votlučka, Bazal (90. Toman), Linhart (60. Kratochvíl M.) – Martinák. ŽK: Linhart, Tomeček.

SK MODŘANY© 2023

Search