Muži A: První prohra

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

FK Zlíchov 1914 – SK Modřany

Po sérii dvou výher nás čekal výjezd do šíleného prostředí Zlíchova. Oproti minulému týdnu jsme počítali ztráty a základní sestava doznala změn především na krajích obrany. Dle očekávání na nás domácí vlétli a hned v první minutě nás po rychlé akci z naší levé strany podržel výborným zákrokem Vašek Měchura.

Poté, co jsme přestáli tlak v úvodní desetiminutovce jsme šli hned z první střely na branku do vedení. Martin Vošta z dobrých třiceti metrů z trestňáku poslal přízemní střelu kolem zdi, která se s ohledem na své tempo zastavila k údivu všech až v síti. Domácí inkasovaný gól lehce zaskočil a hned za chvilku jsme mohli vedení zvýšit. Po několika rozích a závarech se však skóre neměnilo. Domácí dostal do tempa až pomezní rozhodčí 2, který dokázal pouštět i několikametrové ofsajdy. Pak se ještě mohla kopat penalta na obou stranách, ale píšťalka zůstala němá, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro nás.

Do druhé půle přišli domácí ještě více agresivní a sudí jim to pouštěl, takže měli více ze hry. Navíc hned ve 47. minutě si domácí hráč šikovně navedl míč k rohu vápně a po rychlé přešlapovačce přišel náš faul a jasná pětka, kterou tentýž hráč proměnil. Za pár minut bylo hůř. Z našeho otřesného autu u domácího vápna se vyklubal rychlý brejk, který skončil gólem na 2:1. Když v 73. minutě vedli domácí 4:1, leckdo nad námi zlomil hůl. Jiskru naděje vykřesal v 75. minutě Luboš Martinák, když lehce tečoval další parádní standardku Martina Vošty. Od té chvíle se to na obou stranách jenom řezalo. Náš sílící tlak přinesl další snížení až v 90. minutě, když po vyhraném souboji Davida Trajanova a hlavičce Michala Palanského dorazil do prázdné branky míč Milan Šídlo. Čtyřminutové nastavení bohužel vyrovnání nepřineslo, a tak si připisujeme první prohru.

FK Zlíchov 1914 – SK Modřany4:3 (0:1)

Branky SKM: 11. Vošta, 75. Martinák, 90. Šídlo

Sestava: Měchura – Valoušek, Mlejnek, Vošta, Prokopec –Pánek, Šídlo – Bazal (72. Trajanov), Kokeš (59. Palanský), Vodička (70. Hoskovec) – Martinák

Žluté karty: Martinák, Vošta, Pánek