Aktuality

Muži A: Další bezbranková remíza s lídrem tabulky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Už třetí kolo po sobě jsme změřili s týmem, který aktuálně vládnul průběžné tabulce naší soutěže. Tentokráte nás čekala na náš neoblíbený Slivenec, kde se vždycky akorát pohádáme a vyhráli jsme tam naposledy někdy v 19. Století.

Hned přípravu na zápas ovlivnila hygienická opatření, kvůli kterým jsme i taktickou poradu absolvovali na lavičce na přímém slunci asi ve 30 stupních.

Úvod do zápasu se nám ale celkem povedl, hned v úvodu zápasu byl po krásných dvěma přihrávkách Michal Rýdl ve velmi dobré pozici, ale rozhodl s k rychlému zakončení a nemířil přesně. Stejný hráč mířil pak v průběhu prvního poločasu z vápna přímo do brankáře. Na druhé straně měl Slivenec největší šanci po centru z pravé strany, ale jejich útočník mířil z malého vápna ve skluzu nad.

Ve druhém poločase i Slivenec zjednodušil hru. Dlouho se ale hrálo bez výrazných šancí. Nám bohužel časem docházely síly a zjednodušená hra Slivence znamenala i větší tlak domácího týmu. Jednou se zopakovala i situace z první půle, kdy domácí útočník po centru z levé strany před poloodkrytou bránou zakončoval nepřesně. Z rychlého brejku vedeného Milanem Šídlem přišla ale i naše příležitost. Přímo před sliveneckým brankářem si ale Jiří Kratochvíl i vinou nečekaného odskoku nezpracoval míč a ten tak skončil v rukavicích golmana.

Domácí si největší šance vypracovali v posledních deseti minutách. Nejprve Ondra Voska i přes nepříjemný odskok zlikvidoval hlavičku domácího útočníka z malého vápna. O pár minut později pak slivenecký hroťák v přečíslení dva na jednoho zbytečně střílel a poslal balon vysoko nad. A při jednom z přímých kopů domácích nám zafungovala ofsajdová lajna, takže následný gól neplatil. Závěrečná střela Petra Hoskovce spíše rohový praporek.

Remíza ze hřiště prvního týmu v tabulce je nicméně cenným ziskem a i druhé čisté konto po sobě dává optimismus do dalšího zápasu. V tom nejbližším nás čeká Libuš – tedy derby. Fotbalovou sobotu u nás na hřišti navíc odstartuje mladší přípravky a po následném zápase áčka čeká utkání také mladší žáky. Tak přijďte modřanské týmy podpořit.

TJ AFK Slivenec – SK Modřany 0:0

Voska – Skalický, Vošta, Mlejnek, Pravenec – Beko (74. Šídlo Milan ml.), Martinák (61. Šatný), Pánek, Hoskovec – Rýdl (46. Kratochvíl) – Trajanov.

SK MODŘANY© 2021

Search