Aktuality

Muži A: Další plichta

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

SK Modřany – ABC Braník

V desátém kole jsme přivítali hráče Braníku, který se před utkáním nacházel v tabulce pod námi, což příliš neodpovídá obecným předsezónním očekáváním. Úvod zápasu byl z obou stran vlažnější především z toho důvodu, že trávník byl značně poznamenám víkendovým programem. Celý podzim se potýkáme s tím, že brzy (často velmi lacině) inkasujeme. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Vlažnou přihrávku Dominika Zbořila zpět na stopery vystihl hostující křídelník, jehož následný postup se ještě snažil zachránit Milan Šídlo společně s Ondrou Voskou, nicméně štěstí stále při útočícím hráči, když nějakým zázračným způsobem dostal balon do sítě. Díky tomu, že se Braník snažil stejně jako my o kombinační fotbal, docházelo v rozehrávce k chybám. Po jedné z nich se dostal do šance Honza Pánek, ale z kruhu vápna pálil jen doprostřed branky. V 17. minutě přišel od hostů dárek. Jeden z hráčů zahrál nešikovně ve vápně rukou a s nařízenou penaltou si bezpečně poradil Milan Šídlo. Po zbytek času se hrálo spíš po vápna. Na naší straně zakončoval hlavou David Trajanov těsně vedle. Naopak hosté měli šanci po naší další chybě v rozehrávce, kterou tentokrát zachránil hbitým skokem pod nohy Ondra Voska.

Druhá půle už neměla s fotbalem nic moc společného. Terén byl těžký, balony odskakovaly, což ústilo ve spousty soubojů o odražené balony. Šance přicházely na obou stranách převážně po standardkách. Soupeř měl i s postupujícím časem velmi dobrý pohyb a zatlačil nás, ovšem bez vážnějšího ohrožení branky. No a vzhledem tomu, že jsme v poslední vteřině zápasu přežili loženku hostů, při níž zcela osamocený hráč hostů minul branku z hranice vápna, připisujeme do tabulky bod. 

SK Modřany – ABC Braník1:1 (1:1)

Branka SKM: 19. Šídlo z pen.

Sestava: Voska – Hoskovec (69. Skalický), Vošta (23. Dorazil), Šídlo, Šindelář (69. Prokopec) – Valoušek, Pánek –Tomeček, Kokeš (62. Fulka), Zbořil – Trajanov

SK MODŘANY© 2023

Search