Muži A: Derby nám výsledkově nevyšlo

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

TJ Sokol Cholupice– SK Modřany

K desátému zápasu sezóny jsme se utkali v derby zápase s Cholupicemi, tedy s doposud neporaženým lídrem naší soutěže. Místní nakloněné hřiště vybízí k taktizování už před losem, který se nám povedlo vyhrát. Avšak moc platné nám to nebylo, protože už ve druhé minutě jsme prohrávali. Domácí poslali jednoduchý balon za naši obranu, ofsajdová past kvůli chybě jednoho z našich neklapla a domácí hráč si v samostatném úniku poradil. O deset minut později to bylo o 2 góly. Domácí využili další rychlý brejk po naší chybě na útočné polovině, přičemž zakončující hráč nedal Ondrovi v bráně sebemenší šanci. Krom inkasovaných branek byla ale převaha jasně na naší straně. Domácí drželi kompaktní blok, situace si nekomplikovali a jen nakopávali. Postupem času nám kombinační hra přinášela šance. Ke snížení však vedla až přesná hlavička Luboše Martináka po přesném centru Marka Tomečka.

Druhá půle začala stejně jako první skončila, tedy naší převahou, která vycházela z kombinační hry. Domácí obrana však byla nepropustná a když už jsme blok vykombinovali, tak nás srážely nepřesnosti ve finální fázi. Čáru přes náš rozpočet Cholupice udělaly v 64. minutě. Na skvěle zahraný trestňák si naskočil jeden z domácích a přesnou hlavou zvýšil na 3:1. Ačkoliv jsme si po čas celé druhé půle vytvářeli šance, jak ze hry, tak ze standardek, žádná z nich se neujala. Konečnou podobu výsledek dal domácí útočník, který z trestňáku od rohu vápna vymetl pavučinu.

Přestože jsme dostali „čtverec“, odjíždíme domů s hlavou nahoře, neboť jsme herně byli lepší. Fotbal se ale hraje na góly a ty stříleli hlavně domácí, zejména díky účelnosti a neskutečné efektivitě.

TJ Sokol Cholupice – SK Modřany4:1 (2:1)

Branka SKM: 37. Martinák

Sestava: Voska – Hoskovec, Mlejnek, Šídlo, Šindelář (76. Valoušek) – Pánek, Kratochvíl – Tomeček, Kokeš (78. Trajanov), Zbořil – Martinák

Žlutá karta: Tomeček, Šídlo