Aktuality

Muži A: Druhá domácí výhra

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

SK Modřany – FC Přední Kopanina „B“

Ke druhému soutěžnímu zápasu k nám zavítala rezerva Přední Kopaniny. Od úvodu měl zápas solidní tempo a stejně jako proti Nebušicím se nám podařilo velmi záhy otevřít skóre. Po standardce Martina Vošty sebral Honza Pánek odražený míč padající na penaltu a po rychlém zpracování nedal hostujícímu brankaři šanci. Rychlý gól hosty zaskočil a my jsme si vytvářeli další šance. Po několika nedotažených šancích mohl zvýšit náš náskok Milan Šídlo, když vystihl rozehrávku hostů, obhodil si stopera a z mírného úhlu pálil pouze do ochránce hostující svatyně. O pár minut později se ze zakončovatele stal nahrávač.

Zakrouceným centrem z rohu vápna vyzval ke skórování Honzu Bazala. K naší smůle mu nevyšel optimálně krok, z čehož rezultovala jen slabá střela na přední tyč, kterou brankář Kopaniny vytáhl na roh. Zhruba po půl hodině začali hosté přebírat iniciativu. Jednoduchou hrou založenou na dlouhých nákopech do křídel a silných útočnících se začali dostávat do zakončení. V 39. minutě se hosté radovali z vyrovnání, když po sérií nešťastných odrazů hostující útočník ve vápně předbral balon, zasekl našeho beka a zavěsil na zadní. Nutno říct, že celá situace hodně zaváněla ofsajdem. Do šaten se šlo tedy za nerozhodného stavu.

Z kraje druhé půle hosté poslali na plac kluky z áčka a ve středu hřiště nás přehrávali. Hrálo se na obou stranách po vápno, bez přesnějšího zakončení. Okolo 60. minuty jsme přežili největší šanci Kopaniny, když se hostující hráč řítil sám na Vaška Měchuru v bráně, ale naštěstí si počínal ledabyle a spolu s Vaškem přehodil i naši bránu. Tahle přežitá šance nás nakopla a šli jsme za vedením. To se povedlo ukořistit v 69. minutě. Po žlutém faulu na Michala Palanského načechral Milan Šídlo svůj trestňák na hlavu Martina Vošty, který umístil balon možná s drobným přispěním obránců Kopaniny přesně za háčky. Zbytek zápasu se jen bojovalo. Diváci viděli hodně soubojů, nákopů a mnohdy i zbytečných faulů. Výsledkem byla jedna červená karta na každé straně a 3 body pro Modřany.

SK Modřany – FC Přední Kopanina „B“ 2:1 (1:1)

Branky SKM: 9. Pánek, 69. Vošta

Sestava: Měchura – Hoskovec, Mlejnek, Vošta, Šindelář (46. Šatný) – Pánek (83. Kokeš), Šídlo – Bazal (62. Trajanov), Valoušek (78. Vodička), Prokopec – Martinák (66. Palanský)

Žlutá karta: Vošta, Šídlo, Kokeš

Červená karta: Šatný

SK MODŘANY© 2021

Search