Aktuality

Muži A: Druhá půle byla naše

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

SK Aritma Praha „B“ – SK Modřany

Za druhým zápasem anglického týdne jsme v předehrávce 7. kola vyrazili na hřiště Aritmy. Rezervní tým divizního áčka na nás vyrukoval s velmi mladým běhavým týmem. Hned od úvodu to byl fofr. Než jsme se zvládli srovnat s umělkou, napadáním a důrazem soupeře, byl stav 1:0. Jeden ze záplavy dlouhých balonů Aritmy za naši obranu Martin Vošta odvrátil před nabíhajícím útočníkem tak nešťastně, že hlavou přehodil vybíhajícího Dominika Schweigla. Toto je vlastně jediná zaznamenáníhodná věc první půle, protože po inkasované brance jsme hru vyrovnali, snažili se kombinovat, ale naráželi jsme na dobře zformovanou obranu. Naopak Aritma jen nakopávala a šla za tím. Za 45. minut tak přítomní viděli dohromady 0 střel a 1 gól.

Hned od začátku druhé půle jsme dominovali. Díky vyššímu postavení se nám dařilo rychle získávat balony a tlačit se do vápna domácích. V 55. minutě mohlo být srovnáno. Centr z levé strany Milana Šídla prodloužil Luboš Martinák za sebe na malé vápno, odkud z jedničky dostal míč do sítě Ríša Valoušek. Jeho postavení však pomezní rozhodčí asi správně vyhodnotil jako ofsajdové, takže gól neuznal. Chvíli na to se v šanci objevil Lukáš Prokopec. Milimetrový centr Honzy Bazala ale tísněn poslal jen nad branku. V 61. minutě už ale bylo srovnáno. Lukáš Prokopec našel pasem zleva v ložence osamoceného Luboše Martináka, jemuž se zakončení nepovedlo podle představ. Balon si ve vápně našel Honza Bazal a díky svému důrazu mohl slavit premiérovou soutěžní trefu v našem dresu. O čtyři minuty později jsme šli do vedení. Luboš Martinák po další skvělé standardce vyplaval sám na zadní tyči. Jeho pokus domácí brankář lapil skvělým reflexem, nicméně jen k osamocenému Martinu Vodičkovi, který neměl problém rozvlnit síť a taktéž si připsal první soutěžní gól za Modřany. Naše aktivita nepolevovala, avšak pojistku se přidat nedařilo. Domácí byli taktéž neškodní, a proto se stav nezměnil až do posledního hvizdu. Těsně před ním nás v jediné vážné šanci Aritmy v zápase skvělým zákrokem podržel Dominik Schweigl a pomohl tak k zaslouženým třem bodům z Vokovic.

SK Aritma Praha „B“ – SK Modřany 1:2 (1:0)

Branky SKM: 61. Bazal, 65. Vodička

 

Sestava: Schweigl – Bazal (89. Šatný), Mlejnek, Vošta, Šídlo – Pánek, Kokeš (58. Vodička) – Zbořil (88. Tomeček), Valoušek, Prokopec (78. Trajanov) – Martinák

Žlutá karta: Vošta

SK MODŘANY© 2022

Search