Aktuality

Muži A: Katastrofický druhý poločas

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Katastrofický druhý poločas – a prohra se Zbraslaví

Poté co náš původní domácí zápas se Zbraslaví odložil déšť, jsme následně nedokázali zopakovat kvalitní výkon z první půle. Jeden z aspirantů na postup do přeboru tak zápas po přestávce otočil a na náš úkor si připsal tři body.

Původně jsme se Zbraslaví kvůli Šatňasově svatbě (gratulujeme!) měli hrát už v pátek, tehdy nás ale zaskočila bouřka a silný přívalový déšť. Po devíti minutách tak zápas rozhodčí ukončili a utkání přeložili na úterý.

První poločas obnoveného zápasu nám vyšel. Byli jsme aktivnější v napadání. První šanci zápasu měl Michal Linhart, po falšovaném centru David Trajanova míč do brány ale neprotlačil. Uspěl až sedm minut před poločasem, kdy potrestal špatný výkop soupeřova brankáře.

Mezitím v první půli byly šance na obou stranách, tu naši ale neproměnil Nikolaj Votlučka a proti soupeřovým nájezdům nás naopak dvakrát podržel Maty Ďuriník.

Bohužel naše poločasové vedení jsme po přestávce nepotvrdili. Byli jsme naprosto bezzubí. V 64. minutě po vyrovnání Uhlíře, který se po rohu trefil z odraženého míče, to ještě vypadalo, že tři body můžeme hrát.

Jenže pak velké představení předvedl hostující Ondřej Sedláček. Nejprve využil rychlého protiútoku po našem rohu, následně se krásně trefil z půlky hřiště za bezmocného Matyho a definitivně skóre uzavřel po úniku z dalšího brejku.

SK Modřany – SK Zbraslav 1:4 (1:0) 38. Linhart – 64. Uhlíř, 72., 75. a 85. Sedláček Ďuriník – Tomeček, Martinák, Mlejnek, Mesko – Baran, Bazal (75. Kratochvíl J.) – Linhart (64. Svatek), Votlučka (75. Pavljuk), Kratochvíl M. (75. Toman) – Trajanov. ŽK: Mlejnek, Šatný, Svatek

SK MODŘANY© 2023

Search