Muži A: První jarní kolo nevyšlo

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

FC Přední Kopanina „B“– SK Modřany

První jarní kolo nás zavedlo na Přední Kopaninu, kde nás přivítala místní rezerva. V rámci zimní přípravy se nám naneštěstí nevyhnula zranění, a tak se v základní jedenáctce představila hned trojice noviců – Mesko, Pavljuk a Jeřábek. V těžkých březnových podmínkách utkání začalo z obou stran opatrně. V 10. minutě se domácí dostali k rohovému kopu, který zahráli solidně a poté, co balon propadl na přední tyči se jeden z našich obránců střetl s domácím hráčem a pískala se penalta, s jejíž exekucí neměli domácí problém.  Obraz hry se ani poté příliš nezměnil a k vidění byla hra plná nepřesností a soubojů s minimem zakončení na branku.

Druhá půle pro nás začala hrozně. Domácí lépe kombinovali a po dvou zdařilých akcích mezi 50. a 53. minutou utkání de facto rozhodli. Trenér Lukič se snažil mužstvu dát impuls, když v 60. minutě najednou využil všechny možnosti střídání, a to včetně brankáře. Kýžený efekt to však nepřineslo. Domácí do konce zápasu ještě využili jednoho z okének v naší obraně a zpečetili tak zasloužené vítězství 4:0.

FC Přední Kopanina „B“ – SK Modřany4:0 (1:0)

Sestava: Voska (60. Schweigl) – Hoskovec, Mesko, Šídlo, Fulka (60. Kratochvíl) – Pavljuk – Tomeček (60. Pánek), Jeřábek, Bazal, Prokopec (60. Bochcetti) – Vodička

Žlutá karta: Jeřábek