Aktuality

Muži A: Totální zkrat

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

SK Modřany – FK Řeporyje

V posledním domácím zápase podzimu jsme se utkali s týmem z Řeporyj. Na těžkém terénu v mlze se v prvních minutách oba týmy spíše oťukávaly. Zhruba od 20. minuty jsme se začali prosazovat a přibývala zakončení a ohrožení branky hostů. Gólem skončil až střílený centr Milana Šídla, který tečoval Luboš Martinák mimo dosah brankáře. Řeporyje v první půli neměly nic.

Druhá půle začala v podstatě stejně jako skončila ta první. Vycházeli jsme ze zabezpečené obrany a vytvářeli si šance. Na druhé straně se nám dařilo držet hosty daleko od naší branky. Když v 78. minutě přidal druhý gól Lukáš Skalický, zdálo se, že je rozhodnuto. Opak byl pravdou. V 83. minutě se o slovo přihlásil rozhodčí, když po souboji Petra Mlejnka s hostujícím útočníkem a následném pošťuchování vykouzlil žluté karty pro oba zúčastněné, a jelikož to byla druhá žlutá karta pro každého, počet hráčů na hřišti klesl o 2. Pro nás to však mělo fatální následky. Zásah do kostry týmu v kombinaci s kopou chyb znamenaly náš totální zkrat a během pětiminutového nastavení jsme dokázali ztratit vyhraný zápas. 

SK Modřany – FK Řeporyje 2:3 (1:0)

Branky SKM: 40. Martinák, 78. Skalický

Sestava: Voska – Skalický, Šídlo, Mlejnek, Hoskovec – Zbořil (60. Šindelář), Pánek, Bazal (70. Valoušek), Prokopec – Martinák (79. Kokeš), Kropelnický (70. Kratochvíl)

Žluté karty: Mlejnek, Martinák, Pánek, Šídlo, Prokopec, Valoušek

Červená karta: 83. Mlejnek

SK MODŘANY© 2023

Search