Aktuality

Muži A: Došla šťáva

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

SK Modřany – SK Libuš 838

K završení anglického týdne na naše hřiště dorazila Libuš. Třetí zápas během sedmi dní se značně projevil na našem výkonu v úvodu. Byli jsme zatuhlí a pomalí. Libuš sice působila aktivněji, ale žádné větší šance si nevypracovala. Nudu v úvodu změnil až vlastní gól libušského hráče, který si srazil míč do vlastní sítě po naší rychlé akci z pravé strany. Vlastňák ho nemusel tolik mrzet, protože hned za ním si na balon brousili zuby dva naši hráči, a gól by to byl, tak jako tak. Libuš vyrovnala za deset minut po šílené chybě v naší rozehrávce. Místo abychom po standardce hostů šli do brejku, špatně si nahrajeme a je z toho brejk Libuše, který jejich útočník vyřešil s chladnou hlavou. Po zbytek první půle se hrála nakopávaná bez většího ohrožení kterékoliv z branek.

Do druhé půle jsme vstoupili daleko lépe než do první s cílem zápas co nejrychleji rozhodnout. Místo vedení jsme ale inkasovali. Po brejku Libuše zvládli naši obránci několik pokusů hostů zlikvidovat, pak se blýskl skvělým zákrokem Dominik Schweigl, ale když si libušský útočník zasekl míč ve vápně, přišlo podražení a penalta. Z ní se hosté nemýlili. S odpovědí přišel za pět minut Luboš Martinák, když si naběhl na trestňák Martina Vošty a něčím (silou vůle) dostal merunu do sítě. Za chvíli jsme mohli jít do vedení. Po rozehrané standardce se z úhlu do vápna dostal Honza Bazal, místo těžkého zakončení zvolil přihrávku spoluhráče, kterou ovšem hostující brankář lapil. Chvíli na to Honza Pánek vybídl k úniku Honzu Bazala na pravé straně. Ten hravě obešel beka a vyslal střílený centr před branku, kde hledal nabíhajícího Luboše, jemuž scházely centimetry k překlopení skóre na naši stranu. Zbytek zápasu už to byla holomajzna. My jsme byli nepřesní a Libuš jalová, takže je remíza asi zasloužená.

SK Modřany – SK Libuš 838 2:2 (1:1)

Branky SKM: 24. vlastní, 57. Martinák

Sestava: Schweigl – Bazal (85. Šindelář), Mlejnek, Vošta, Šídlo – Pánek, Kokeš (79. Tomeček) – Zbořil (88. Tomeček), Valoušek (54. Trajanov), Prokopec (65. Vodička) – Martinák

Žlutá karta: Bazal, Martinák, Šídlo, Prokopec

SK MODŘANY© 2021

Search