Aktuality

Muži A: Zbytečná ztráta

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

SK Modřany – 1999 Praha

Po anglickém týdnu a následném volném víkendu jsme v tradičním sobotním čase přivítali tradičního soupěře 1999 Praha. Tým plný zkušených harcovníků se od úvodu prezentoval organizovaným blokem, jednoduchou hrou a nákopy. My jsme ve změněném rozestavení těžko hledali cestu do soupeřova vápna, natož abychom smysluplně ohrozili branku. V 27. minutě z ojedinělé přítomnosti soupeře na naší polovině padl vedoucí gól 99ky, když si Dominik Schweigl nedokázal poradit se střelou ze střední vzdálenosti. Náš zmar v první půli dokonale ilustrovala situace ze 40. minuty. Martin Vodička našel ve vápně Honzu Pánka, který prudkým přízemním centrem vybídl útočníky ke skórovaní. Bohužel místo toho, aby balon skončil v síti, házeli hosté aut u rohového praporku. Poločas tak skončil vedením hostů.

Do druhé půle jsme prostřídali a šli s jasným cílem zápas otočit. Vytyčený cíl se ještě ztížil v 50. minutě, kdy hosté po několika odrazech a po faulu na Martina Voštu procedili míč za záda Dominika Schweigla. Nicméně hostům ubývaly rapidně síly a náš tlak se stupňoval. Po několika nedůrazných zakončeních jsme náskok soupeře snížili. Postaral se o to v 69. minutě Luboš Martinák střelou na zadní tyč zpoza vápna, kterého do šance poslal Milan Šídlo po souhře s Jirkou Kratochvílem. O 3 minuty později bylo vyrovnáno. Parádně zahraný roh Dominika Zbořila zužitkoval na zadní Richard Valoušek a připsal si svůj třetí zásah v sezoně. Hráči 1999 cítili, že jim teče do bot a začali ještě více hru kouskovat a zdržovat. Na našich šancích nicméně neubývalo, bohužel bez dalšího gólového efektu. Milan Šídlo pálil z dobré pozice vedle. Honza Šindelář mohl taktéž rozhodnout, ale nikým nehlídaný na malém vápně po vzoru nohejbalistů smečoval jen do náručí obrovského brankaře hostů. A když v nastavení pálil Luboš Martinák ne příliš důrazně, skončilo utkání dělbou bodů. Podruhé za sebou jsme 2 body ztratili kvůli neefektivitě v zakončení. Ztracené body tak chceme přivézt z půdy lídra soutěže z Cholupic, s nímž se utkáme v neděli odpoledne.

SK Modřany – 1999 Praha 2:2 (0:1)

Branky SKM: 69. Martinák, 72. Valoušek

Sestava: Schweigl – Hoskovec (61. Tomeček), Mlejnek, Šídlo, Bazal (63. Valoušek) – Vodička (46. Vošta), Pánek,Kratochvíl, Zbořil – Trajanov (46. Šindelář), Martinák

Žlutá karta: Trajanov, Zbořil, Šídlo

SK MODŘANY© 2022

Search