COM_CONTENT_TITLE

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Divoký zápas přinesl cennou výhru v Lochkově 4:3

Modřanské béčko dokázalo v divokém utkání na větrné hůrce v Lochkově urvat vítězství 4:3. Za něj vděčí především fenomenálnímu výkonu křídelníka Martina Fulky, který byl u všech branek, a připsal si tak do statistik dvě branky a dvě asistence.

SK Modřany B - TJ Točná

Druhý domácí zápas se nepovedl.

První poločas byl z naší strany špatný, při absenci některých hráčů základní sestavy hlavně záložní řady, nám vázla především kombinační hra, až na pár polo šancí, se nám skoro nic nepodařilo. Do šaten nás doprovodil špatný pocit z předvedené hry a hlavně jednobrankové manko.

SK Modřany “B“ – FK Sparta Košíře 2:0

Modřanské béčko odstartovalo novou sezonu důležitou výhrou 2:0 nad jedním z favoritů soutěže Spartou Košíře. Do vedení jej poslal Martin Fulka z rychlého brejku a vedení v závěru pojistil stoper Karel Kukla. V dalším kole čeká tým trenéra Tomáše Vodrážky TJ Točná.

Střet s lídrem loňského ročníku soutěže, absence kapitána a trenéra v jedné osobě, minimální tréninková docházka kombinovaná s nepřesvědčivými výkony v přípravných utkáních… Před úvodním duelem nové sezony se Spartou Košíře viselo ve vzduchu více otazníků, než by si kdokoliv z modřanského béčka přál.

Po nepříliš úspěšném testování systému 4-3-3, který béčko zkoušelo v letních přátelských utkáních se zastupující trenéři vrátili ke klasickému systému 4-4-2. A hned po čtvrt hodině se změna vyplatila. Při jednom z nákopů na útočníky obránce hostí zazmatkoval a míč jen prodloužil za sebe. Toho využila motorová myš na levé záloze Martin Fulka a tvrdou ranou pod břevno nedal hostujícímu brankáři šanci.

Snový začátek vybízel k dalším útočným snahám. Avšak realita byla poněkud jiná. Modřanům se nedařilo dostávat míč dopředu konstruktivně, místo toho tak zvolilo cestu dlouhých nákopů, které se však nedařilo hráčům v útoku sbírat. Naopak Košíře měly hned několik šancí i polo-šancí a béčko tak mohlo po první půli za stav 1:0 děkovat v prvé řadě brankáři Vaškovi Měchurovia také záložníkům hostů, kteří hned několikrát prováhali ideální příležitost vystřelit nikým neobsazeni z hranice vápna.

Ani druhá půle nebyla ze strany domácích žádná hitparáda a tempo hry diktoval soupeř. Když už se schylovalo k jeho závěrečnému náporu, prosadil se po tvrdě vybojovaném rohu Karel Kukla, a dodal tak domácím klid do posledních minut zápasu. Košíře se sice reklamovaly ruku, ale jejich protesty k ničemu nevedly.

Modřany si tak připsaly veledůležitou výhru hned úvodním zápase sezony, navíc proti pravděpodobnému favoritovi soutěže. Pozitivem z utkání jsou vyválčené tři body, podobně slabé výkony však v dalších kolech, především na hřištích soupeřů,rozhodně nebudou nestačit.

Branka SKM: Fulka, Kukla

Sestava: Měchura - Przyczko, Kukla, Orság, Hoskovec M. - Marku (89.Hálek), Ardelt (62.Sláma), Fukla, Přibyl (57.Tichý) - Huk, Cibák

Žluté karty: Fulka

FK Řeporyje B - SK Modřany B

V důležitém utkání o čelo tabulky nás nečekalo nic jednoduchého, hrálo se proti Řeporyjím, které na podzim mají slušnou formu. V první polovině zápasu jsme si vypracovali vcelku slušné šance, ale kvalita v zakončení nás vždy zradila a i když jsme hráli s balonem převážně na kopačkách my, tak bohužel ve 22 min. z penalty po ruce ve vápně, kterou viděl jen sudí, vstřelil soupeř první gól. Protože naše zakončení bylo stále stejné (marné), šli jsme do kabin za nepříznivého stavu 1:0.

SK Modřany B - SK Střešovice 1911 C

Po venkovním utkání na Suchdole, kde jsme nezvládli hlavně druhou polovinu hry a prohráli 4:1 nás doma čekal zápas proti vždy dobře připravenému a kvalitnímu soupeři ze Střešovic.

SK Sparta Krč - SK Modřany B

V dalším kole 2.třídy skupiny A nás čekal soupeř z Krče, který pro tuto sezónu hraje své domácí zápasy na umělém povrchu na hřišti Slavoje Vyšehrad.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
SK Modřany B - TJ Sokol Lipence B

Tradičně v neděli odpoledne nás doma čekal soupeř z Lipenců. Naše béčko se ten den sešlo ve velice dobré sestavě, proto zápas mohl nabídnout kvalitní kombinaci a útočné pojetí. Tak se i stalo zejména první poločas, kdy jsme soupeře přehrávali ve všech směrech.

TJ Sokol Lochkov - SK Modřany B

Po roce mělo modřanské béčko možnost odčinit loňskou ostudnou porážku proti týmu z Lochkova. Ten tehdy Modřany porazil i s hráčem, kterému hodinu před zápasem koupili kopačky.