Aktuality

Muži B: Dobrý výkon na Točné

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

TJ Točná - SK Modřany B (1:1) 1:4

Modřanské béčko nastoupilo k prvnímu utkání po zimní pauze, pár kilometrů od domácího stadionu na větrné hůrce zvané Točná. A že to byla větrná hůrka. Jarní počasí si dalo zrovna pro tento víkend pauzu, bylo nevlídno, ošklivo. Rozhodně ne ideální počasí pro fotbal.


Kouče Tomáše Vodrážku zastoupili pro tentokrát jeho asistenti, ale taktiku, a především rozestavení určil i tak on. Oproti standardnímu 4-4-2 tentokrát rezerva vyrukovala na soupeře s netradičním rozestavením, které s obranné fázi dalo identifikovat jako 5-4-1, v útočné fázi naopak jako 3-3-3-1. Především nasazení tří stoperů se ukázalo vzhledem k rychlosti jednoho z hráčů Točné soupeře jako klíčové.
Do vedení šli domácí, když si jejich útočník obhodil „po brazilsku“ Václava Šobotníka a následně přeloboval brankáře Modřan. O chvíli mohlo být ještě hůře, když jejich nejvyšší hráč přeskočil našeho nejmenšího a z brankové čáry (nebo již za ní – VAR nebyl, tak se nikdo nedozví pravdu – mrk, mrk ?) vykopával Michal Ardelt. Poté ještě Honza Huk zblokoval již zakončujícího protihráče a tím se šance domácích vyčerpaly. O pár minut později si navedl míč na hrůzostrašném terénu Roman Pavljuk a poslal jej přesně k tyči.
Zápas se Modřanům podařilo zlomit na svou stranu po půli. Třemi brankami srazili sebevědomí domácích na bod mrazu. Především branka po zblokovaném přímém kopu, kdy si exekutor Leo Marku míč znovu neomylně našel a nechytatelnou bombou zavěsil, musela potěšit i oči domácích, jinak zklamaných diváků. Zápas nakonec skončil 4:1 pro Modřany a navzdory předpovědím některých v závěru křeče chytaly domácí, ne hosty.

Sestava: Měchura - Ardelt, Šobotník, Huk 61 min., Orság, Štyndl 54 min., Fulka, Marku (C), Jelínek, Tichý 46 min., Pavljuk 46 min.

Náhradníci: Bičiště 61 min., Hoskovec M. 46 min., Poberezhnyi 46 min., Sedláček 54 min., Zouhar

SK MODŘANY© 2023

Search