Aktuality

Starší přípravka

COM_CONTENT_TITLE

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Naši borci dnes vybojovali slušné 4. místo ve Zbuzanech!!!

Kometář trenéra Pavla Kocourka:

V dnešním turnaji jsme se konečně prezentovali fotbalem, který bychom chtěli praktikovat i v sezóně. Hráči byli nabádáni k větší aktivitě a lepšímu pohybu. Narozdíl od předchozích turnajů byly pokyny také plněny. Hráčům bylo vytýkáno, že už při nástupu na hřiště v hlavách prohrávají 2:0 a tím mají následně svázané nohy. Nicméně na tomto turnaji jsme již do prvního zápasu vlétli sebevědomě. Drželi jsme balón a pěknou kombinační hrou jsme přehrávali soupeře a dostávali se do zakončení. První utkání jsme zvládli a vyhráli 2 : 1.  V tomto duchu jsme chtěli pokračovat i nadále ovšem po laciných gólech jsme v druhem utkání padli. Hráči ovšem dál předváděli pohledné akce a vnucovali hráčům soupeře naši hru. Ve třetím utkání jsme jasně zvítězili. Náš tým, který byl nejmladší z přihlášených týmu, se dokázal vyrovnat s rychlosti a důrazem hráčů, kteří byli často o několik hlav vyšší. Ve čtvrtém utkání jsme se dlouho přetahovali o výsledek, ale na konec jsme kapitulovali. Bohužel do posledního utkání jsme museli nastoupit bez dvou zraněných hráčů Šajnyho a Nathana, kteří do té doby odehráli velice dobrý turnaj. V posledním zápase jsme prohráli s lepším týmem a konečným vítězem turnaje týmem Vlašimi. Nicméně si myslím, že za předvedený výkon se určitě nemusíme stydět!!!
Doufáme, že zranění našich hráčů nebude vážnějšího charakteru.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

 

 

Sešli jsme se ve Zbuzanech bez několika opor základní sestavy ať už vinou rodinných akcí  nebo nemocí. Dnešní turnaj bych označil za nepovedený, na hráčích byla vidět velká nervozita a malá chuť hrát. Náš tým nastoupil proti vyběrům z týmů Motorletu a Bohemians s patřičným respektem a bylo to znát. Soupeři nás přehrávali ať již v důrazu nebo v individuálních či týmových činnostech. Pochvalu by si dnes zasloužil pouze Filip Lichtenberg, který opět pracoval pro tým a jako jediný se dokázal s důraznou hrou soupeřů vyrovnat a získával tak pro nás dost balonů. Dále Andrej Antony, který od druhé poloviny turnaje nahradil v bráně dnes nevýrazného Patrika, dlouho držel výbornými výkony v bráně šance našeho týmu na úspěch. Většinu gólových příležitosti jsme soupeřům nabídli právě nedůrazem v předbrankovém prostoru či individuálními chybami, kterých postupem času přibývalo. Dnešní turnaj ukázal, že je stále na čem pracovat a co zdokonalovat. Nicméně musím podotknout, že i s nejmladším týmem jaký se turnaje účastnil jsme předvedli několik pohledných akcí. 

 

Doufejme, že na příštím turnaji ve Zbuzanech předvedeme hru, kterou se pyšníme v sezóně a hráči si  začnou více věřit. 

 

Hola Modřany!!!!!

 

SK MODŘANY© 2022

Search