Muži A: Povedený první poločas

Muži "A" - TJ AFK Slivenec 3:0 (3:0)

Do domácího zápasu se Slivencem jsme vstupovali po venkovní porážce na Aritmě a chtěli jsme odčinit ztrátu bodů a hlavně mizerný výkon. V prvním poločase se nám velmi dobře dařilo dostupovat hráče soupeře a vyhrávat osobní souboje, z čeho pramenili naše šance a herní tlak. Kvalitní vstup plný energie jsme využili ve vedení 3:0 již po 28 minutách a na hřišti jsme byli vesměs dominantní. Druhá půle už nebyla z našeho pohledu tolik kvalitní, když jsme se bohužel nechali ukolébat poločasovým vedením a začali jsme hrát "profesorskej" fotbal bez většího pohybu, zapálení a strašně roztaženém hřišti. Musím i vyzdvihnout soupeře za druhou půli, kdy nic nevzadli a byl to těžký zápas až do konce se spoustou osobních soubojů, kdy jim nesmírně pomohl nový útočník, který nám dělal svým stylem a kvalitou problémy. Diváci si mohli vzpomenout na domácí zápas s Libuši, ale tentokrát soupeř nedokázal vstřelit žádnou branku a proto se poločasový stav nezměnil.

Nicméně 3 body zůstaly na domácím hřišti, ale je ještě stále potřeba pracovat dal, abychom diváky potěšili i herním projevem celých 90 minut a ne jenom 1 polovinu